Materiał Partnera

Młodsza twarz bez pomocy skalpela!

Młodsza twarz bez pomocy skalpela!

Wszystkie pragniemy wyglądać pięknie – zależy nam na zgrabnej sylwetce, modnej fryzurze i cerze pełnej blasku. Niestety, czas płynie nieubłagalnie, a stresujący tryb życia pozostawia na naszej twarzy ślady w postaci zasinień pod oczami i drobnych zmarszczek. Drogeryjne kremy nie wnikają w głąb skóry i nie są w stanie zapewnić nam efektów, na jakie liczymy. Co zrobić, aby bez pomocy skalpela odmłodzić twarz?

Młody wygląd bezpośrednio przekłada się na nasze samopoczucie i pewność siebie zarówno w sferze zawodowej, jak i towarzyskiej. Jeżeli czujesz, że Twoja twarz utraciła dawny blask, skorzystaj z innowacyjnego zabiegu, dzięki któremu odzyskasz wygląd sprzed lat!

TermoLifting Lavatron

Ten niezwykły zabieg pokochały kobiety na całym świecie. Pozwala zauważalnie odmłodzić skórę, bez użycia skalpela! Jak działa ThermoLifting? Dzięki energii fal radiowych następuje poprawa ukrwienia i ogrzanie włókien kolagenowych. Prowadzi to do ich skrócenia, co daje efekt podciągnięcia zwiotczałej skóry. Po zabiegu Twoja twarz będzie bardziej napięta, jędrna i wyraźnie wygładzona. Tą metodą możesz pozbyć się także podbródka, tłuszczowych woreczków pod oczami oraz obwisłych policzków. Wszystko dzięki temu, że Thermolifting wykorzystuje częstotliwość radiową, która skutecznie wpływa na komórki tłuszczowe i prowadzi do ich rozpuszczenia. Z niezwykłej mocy zabiegu możemy skorzystać w cieszącym się zaufaniem i uznaniem klientek gabinecie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała - Yasumi Instytut Zdrowia i Urody w Częstochowie. Czeka na nas wykwalifikowany personel i nowoczesne zabiegi z wykorzystaniem najlepszych preparatów.

Dla kogo zabieg będzie odpowiedni?

Dla wszystkich osób, które walczą z objawami starzenia takimi jak zmarszczki, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, opadające powieki, worki pod oczami, czy zaniedbana oprawa oczu. Zabieg może być wykonywany na twarzy, szyi, w okolicach oczu oraz na dekolcie. Oprócz wysokiej skuteczności do innych zalet Thermoliftingu można zaliczyć pełne bezpieczeństwo i bezbolesność oraz szybkie efekty – pierwsze pojawiają się od razu po zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się skorzystanie z minimum 5 zabiegów, które powinny odbywać się raz w tygodniu.

Marzysz o pięknej, jędrnej i sprężystej skórze twarzy? Pragniesz odmłodzić wygląd i poprawić swoje samopoczucie? Skorzystaj z innowacyjnych osiągnięć kosmetologii i zapisz się na profesjonalny zabieg. ThermoLifting Lavatron spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz