Materiał Partnera

MEDIMED – kompleksowe wsparcie dla rolnictwa

MEDIMED – kompleksowe wsparcie dla rolnictwa

Każdemu rolnikowi zależy na obfitych plonach. Aby je osiągnąć, trzeba zainwestować w dobrej jakości nawozy, które wspomagają wzrost roślin. Nawozy mineralne od najlepszych polskich i zagranicznych producentów oferuje firma MEDIMED, która prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Warto zapoznać się z jej bogatą ofertą.

Oferta firmy MEDIMED

Firma MEDIMED zajmuje się przede wszystkim sprzedażą nawozów mineralnych. Klienci mogą skorzystać ze sprzedaży detalicznej w siedzibie firmy. MEDIMED oferuje również sprzedaż hurtową wraz z transportem do klienta, pod warunkiem, że zakupione zostanie 24 tony jednego rodzaju nawozu.

MEDIMED ma w ofercie nawozy od najlepszych polskich i zagranicznych producentów i gwarantuje atrakcyjne ceny tych produktów. Nawozy oferowane przez tę firmę idealnie nadają się do wspierania wzrostu m.in. zbóż, rzepaku, ziemniaków, buraków czy gorczycy i wielu innych.

W firmie MEDIMED możemy zakupić m.in. nawozy azotowe, fosforowe, potasowe oraz wieloskładnikowe. Na miejscu z pewnością możemy liczyć na fachową pomoc i doradztwo w zakresie doboru oraz sposobu stosowania produktów spełniających nasze potrzeby.

Dlaczego warto stosować nawozy mineralne?

Nawozy mineralne charakteryzują się bogactwem składników odżywczych wspierających wzrost roślin. Mieszanki są starannie dobrane, dzięki czemu w praktyczny sposób można pobudzać wzrost plonów. Stosowanie nawozów zgodnie z zaleceniami producenta zagwarantuje osiągnięcie zadowalających efektów. Nawozy mineralne charakteryzują się dużą skutecznością i szybkością działania. Zaopatrują rośliny w najważniejsze składniki odżywcze oraz dostarczają do gleby substancję organiczną. Tym samym, stosowanie nawozów przyczynia się nie tylko do zwiększenia plonów, ale też wspiera środowisko – ogranicza erozję naturalną, pustynnienie oraz zwiększa bioróżnorodność. Nawozy mineralne są biostymulantami, które wydłużają proces fotosyntezy oraz stymulują rozwój roślin, zwiększając plony o nawet kilkadziesiąt procent.

Opracowanie:
Ostrów-Kolonia 15
tel. 508 852 891
Oceń artykuł (3)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz