Materiał Partnera

Meble na wymiar vs meble ze sklepu

Meble na wymiar vs meble ze sklepu

Osoby urządzające mieszkanie stoją przed dylematem – wybrać meble z oferty popularnych sklepów czy postawić na produkty tworzone specjalnie dla nich na wymiar. Która opcja lepiej sprawdzi się w przypadku Twojego mieszkania? Jakie są plusy oraz minusy każdej z możliwości? Podpowiadamy, które rozwiązanie będzie lepsze dla wnętrza, które właśnie urządzasz. Wiele osób zastanawia się, czy skontaktować się z firmą tworzącą meble na wymiar, czy udać się na zakupy do sklepu i wybrać wymarzoną szafę.

Meble z sieciówek

Ich największą zaletą jest zwykle przystępna cena oraz czas oczekiwania. Najczęściej od zakupu mebli do momentu ich dostarczenia do domu mija tylko kilka dni. Niestety – na tym kończą się atuty zakupów w sklepach meblarskich. Produkty z sieciówki nigdy nie będą idealnie dopasowane do urządzanej przestrzeni, dlatego jeżeli chcemy wykorzystać każdy jej centymetr lepiej postawić na meble tworzone na wymiar. Poza tym, kupując w sklepie, musimy zgodzić się na użytą paletę barw oraz materiały – nie mamy możliwości wykonania przeróbek oraz dopasowania produktów do naszej wizji. Dlatego jeżeli zależy nam na meblach w 100% pasujących do naszego mieszkania, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym, lepiej udać się do sprawdzonej firmy, która tworzy meble na wymiar, takiej jak Mebl-Bart w Kleszczowie w województwie łódzkim.

Meble tworzone na wymiar

To atrakcyjne rozwiązanie, zwłaszcza gdy dysponujemy niewielką lub trudną do zaaranżowania przestrzenią. Stworzenie np. kuchni na wymiar pozwala na wykorzystanie każdego centymetra w pomieszczeniu o małym metrażu lub zlokalizowanym na strychu. Ponadto mamy szansę dopasować meble kuchenne do naszych oczekiwań – to my decydujemy o wysokości blatów oraz liczbie szuflad. Wszystko zależy od naszego pomysłu i potrzeb – także wykończenie frontów. Kolejnym atutem mebli na wymiar jest montaż, którym nie musimy zajmować się samodzielnie. Jedyną wadą tego rozwiązania może być cena, ale nie zawsze tak jest. Często zdarza się, że kupując produkty w popularnych sklepach meblowych, płacimy tyle samo, ile wyniosłyby nas meble stworzone na wymiar i idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Meble na zamówienie to doskonała oferta dla osób wymagających, które oczekują rozwiązań najwyższej jakości. Jeżeli zależy Ci, żeby kuchnia była idealnie dostosowana do potrzeb Twojej rodziny lub szafa wnękowa zmieściła się w przeznaczonym na nią miejscu, postaw na zaufaną i sprawdzoną firmę, która tworzy meble na wymiar. Wówczas zyskasz pewność, że Twoje mieszkanie będzie urządzone praktycznie i wykończone tak, jak lubisz.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz