Materiał Partnera

Meble na wymiar oferowane przez firmę TIMM FHU Robert Kowalski

Meble na wymiar oferowane przez firmę TIMM FHU Robert Kowalski

Twoje mieszkanie posiada niewymiarowe pomieszczenia, do których ciężko dostać meble w jakimkolwiek sklepie? A może to, czego oczekujesz i co byś chciał jest po prostu niedostępne w ofertach salonów meblowych. Jeśli potrzebujesz mebli, które mają być dokładnie takie, jakie sobie wymyśliłeś i mają wpasować się do wnętrz, to firma TIMM FHU Robert Kowalski wyjdzie naprzeciw twoim wymaganiom i zrealizuje projekt mebli specjalnie dla ciebie.

Firma TIMM

Firma na rynku meblarskim działa od 1996 roku. Swoją siedzibę ma w Jeleniej Górze. Zatrudnia doświadczonych w branży specjalistów, którzy zaprojektują, wykonają i zamontuje meble, jakie u nich zamówisz. Fachowcy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu i materiałów najwyższej jakości. Pracują sprawnie, dokładnie, a zamówienia są wykonane na czas. Meble wykonane przez firmę TIMM reprezentują różne style zaczynając od klasycznego, a na nowoczesnym kończąc.

Bogata oferta

Firma oferuje kompleksowe usługi. Przy pomocy zaawansowanej technologii i najnowszego sprzętu oraz narzędzi firma jest w stanie sprostać twoim wymaganiom i oczekiwaniom. Najpierw zostanie przygotowany indywidualny projekt mebli. Pracownicy dokonają dokładnych pomiarów w pomieszczeniach gdzie te meble mają docelowo się znaleźć. Po czym zabierają się do pracy. Jeśli lubisz gotować, a kuchnia to miejsce, gdzie spędzasz wraz z resztą domowników najwięcej czasu, meble kuchenne zostaną wykonane tak, by oprócz swojej funkcjonalności cechowała j także wygoda. Marzysz o wyspie na środku kuchni. Żaden problem. Zostanie wykonana z najwyższą starannością. Wszelkie meble pokojowe, meble do salonu, komody, stoły i krzesła będą cieszyły twoje oczy swoim niebanalnym wyglądem. Potrzebujesz szafy do zabudowy wnęki, dostaniesz ją. Możesz poprosić o zabudowę garderoby i wyposażyć ją w szuflady, półki i szafki. Jeżeli prowadzisz firmę albo pracujesz w domu firma TIMM wykona dla ciebie meble biurowe i wybierze taki rodzaj i kolor drewna, byś był usatysfakcjonowany i zadowolony. Poza produkcją mebli firma świadczy również dodatkowe usługi. Zajmuje się transportem i montażem mebli na miejscu u klienta. Jeżeli potrzebujesz skorzystać z podnośnika koszowego, bo np. malujesz elewację domu, możesz go wypożyczyć w TIMM FHU Robert Kowalski. Firma również świadczy usługi przewozowe, w tym transport przeprowadzkowy.

Korzystając z kompleksowej usługi firmy TIMM mamy pewność, że wszystko zostanie wykonane na czas, w wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Opracowanie:
Jelenia Góra, Różyckiego 9 lok. 68
tel. 600 049 684
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz