Materiał Partnera

Meble na wymiar, czy te gotowe?

Meble na wymiar, czy te gotowe?

Jeżeli planujesz w najbliższym czasie remont lub jesteś w trakcie budowy domu, musisz mieć na uwadze, że przyjdzie czas na zakup mebli. Jest to nieodzowny element wyposażenia, który dodaje funkcjonalności całemu wnętrzu. Możesz zakupić gotowe rozwiązania w sklepie meblowym lub udać się do zakładu stolarskiego i tam złożyć zamówienie na indywidualnie zaprojektowane meble. Co jest lepszym rozwiązaniem?

Meble na wymiar, a gotowe rozwiązania. Co wybrać?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, możesz dokonać zakupu mebli u stolarza oraz w sklepie meblowym. Z reguły to drugie rozwiązanie jest tańsze, jednak bardzo często meble te są niższej jakości oraz mniej oryginalne. Nic dziwnego! Produkowane są na masową skalę, zatem nie przykłada się do detali zbyt dużej uwagi. W przypadku zamówienia mebli u stolarza sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Podczas pierwszej wizyty omawiasz ze stolarzem rodzaj mebli, dokonujesz wyboru materiałów, frontów oraz koloru szafek. Następnie przygotuje on wstępny kosztorys, który pozwoli oszacować koszty, na jakie musisz być przygotowany.

Dlaczego meble na zamówienie są lepszym rozwiązaniem?

Po pierwsze będą one wyższej jakości. W przypadku indywidualnego zamawiania mebli u stolarza nie musisz obawiać się ewentualnych niedociągnięć. Stolarz każde zamówienie wykonuje z należytą starannością oraz daje sobie odpowiednią ilość czasu na wykonanie, dzięki czemu wszystko będzie dopracowane w 100%. Pamiętaj, że to Ty wybierasz materiał, z jakiego będą wykonane.

Kolejną zaletą, która przemawia za zamówieniem mebli u stolarza, jest oryginalność. Meble dostępne w sklepach stacjonarnych są produkowane na masową skalę, co wiąże się z ich powtarzalnością. Jeśli szukasz oryginalnego rozwiązania postaw na meble wykonane przez zakład stolarski. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy jesteś właścicielem pomieszczeń o nieregularnych kształtach. Indywidualny projekt pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz każdego zakątka!

Po trzecie, w meblach zamawianych na wymiar istnieje możliwość zabudowania sprzętów AGD. W nowoczesnych kuchniach to rozwiązanie sprawdza się idealnie. Zabudowany piekarnik, lodówka oraz mikrofala wyglądają zdecydowanie atrakcyjnej i przede wszystkim estetycznie!

Jak widzisz, meble na wymiar przeważają pod względem zalet nad gotowymi rozwiązaniami. Jeżeli poszukujesz zakładu stolarskiego, który wykona Twój indywidualny projekt mebli kuchennych lub pokojowych, koniecznie sprawdź ofertę firmy Krzysztofa Czyża. Mają oni wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują powierzoną pracę starannie! 

Opracowanie:
Wrocław, Tęczowa 67
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz