Materiał Partnera

Mayday Audio – tuning na najwyższym poziomie

Mayday Audio – tuning na najwyższym poziomie

Jeśli marzy się nam modyfikacja naszego samochodu, wyposażenie go w wysokiej jakości system audio czy inne dodatki, zdecydowanie powinniśmy rozważyć ofertę renomowanej firmy Mayday Audio. Jej portfolio oraz osiągnięcia mówią same za siebie – to prawdziwi eksperci z omawianego zakresu. Z ich pomocą nasz samochód stanie się naprawdę wyjątkowy, a jeśli taki jest nasz cel, z modyfikacjami od Mayday Audio możemy z powodzeniem stawić się nawet na zawodach.

Poprawa fabrycznego nagłośnienia…? Tylko w Mayday Audio!

Tuning samochodu może być ekstremalny lub nieco bardziej przyziemny. Większość z nas lubi, gdy z głośników naszego auta płynie dźwięk wysokiej jakości. To dobry sposób na umilenie sobie podróży niezależnie od tego, jak długo miałaby trwać.

Dobór odpowiednich głośników oraz innych elementów zestawu car audio nie jest łatwy, ale specjaliści z działającej na terenie Mikotowa firmy Mayday Audio wynieśli tę dziedzinę na poziom prawdziwej sztuki.

Z ich pomocą uzyskamy wysokiej klasy zestawy car audio, które z powodzeniem będą mogły walczyć na prestiżowych zawodach – sama firma Mayday Audio współpracuje z prestiżową, międzynarodową organizacją car audio dB Drag Racing, co jasno dowodzi jej profesjonalizmu.

Przedstawiciele Mayday Audio pojawiają się na każdych zawodach organizowanych przez dB Drag Racing, często odnosząc sukcesy wraz ze swoimi reprezentacjami.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy prawdziwymi koneserami tuningu audio w samochodach czy pragniemy polepszyć wrażenia słuchowe w naszym aucie, specjaliści z Mayday Audio będą mieli dla nas coś do zaoferowania. Dziedzina nagłośnienia samochodowego ma wiele oblicz, a pracownicy Mayday Audio dokładnie poznali wszystkie z nich, dzięki czemu żaden projekt jest im niestraszny.

Mayday – nie tylko car audio

W ofercie firmy Mayday Audio znajdziemy nie tylko modyfikacje oraz projekty związane z car audio, czyli nagłośnieniem samochodowym – specjaliści zatrudnieni w firmie oferują także pełen zakres napraw elektromechanicznych. Zajmują się przy tym szeroko rozumianym tuningiem, pomagając w uzyskaniu spektakularnych rezultatów. Modyfikacje mogą być czysto użytkowe – kto bowiem nie marzy o tym, by w swoim samochodzie zamontować chociażby kamerę cofania…?

A to dopiero początek – w Mayday Audio możemy zamówić także modyfikacje oparte o rozbudowane systemy multimedialne pozwalające m.in. na korzystanie z monitorów w zagłówkowych czy podsufitowych. Dzięki pracownikom Mayday Audio wszystko jest możliwe – wystarczy się z nimi skontaktować.

Opracowanie:
Mikołów, Plebiscytowa 37A
tel. 502 144 187
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz