Materiał Partnera

Maximus – bezpieczny transport ładunków

Maximus – bezpieczny transport ładunków

Firma transportowa Maximus, będąca jednocześnie profesjonalną agencją celną świadczy kompleksowe usługi dla firm i klientów indywidualnych z zakresu transportu i spedycji, a także pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z odprawą celną. Poznaj pełną ofertę tego przedsiębiorstwa i sprawdź, dlaczego warto skorzystać z jego kompleksowych usług.

Czym zajmuje się firma Maximus?

Firma Maximus to przedsiębiorstwo zlokalizowane w Poznaniu, które specjalizuje się w usługach transportowych – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Od 2001 roku przedsiębiorstwo to pomaga klientom w wielu kwestiach związanych z bezpiecznym transportem ładunków na terenie kraju i poza jego granicami, spedycją, a także reprezentuje podmioty gospodarce przed Izbą Celną jako profesjonalna agencja celna. W zakres usług tej firmy wchodzi także pomoc w sporządzaniu umów o przewóz oraz działania związane ze sporządzaniem i składaniem deklaracji Intrastat.

Usługi transportowe, które oferuje firma Maximus, dotyczą przewozu ładunków różnego typu – od transportu standardowego, poprzez drobnicowy, aż po transport materiałów niebezpiecznych. Wykwalifikowani kierowcy, których zatrudnia to przedsiębiorstwo, posiadają uprawnienia ADR, pozwalające  na przewożenie wrażliwych ładunków.

Agencja celna Maximus

Jako profesjonalna agencja celna, firma Maximus świadczy usługi z zakresu reprezentacji podmiotów gospodarczych przed Izbą Celną oraz Urzędem Celnym w Poznaniu. Jeśli poszukujesz solidnej i godnej zaufania firmy, która reprezentować będzie Twoje interesy, zgłaszać przewożone towary do odprawy celnej i profesjonalne doradzać Ci w kwestiach związanych z transportem i spedycją towarów, to właśnie firma Maximus ma wszystkie te usługi w swojej bogatej ofercie.

Co więcej, firma ta stosuje w obsłudze celnej procedurę uproszczoną, co znacznie skraca czas odprawy i zmniejsza jej koszty. Jako pośrednik agencja ta zajmuje się wieloma procedurami celnymi, w tym dopuszczeniem do obrotu towarów, odprawą czasową, a także otwieraniem i zamykaniem karnetów TIR. Eksperci ci pomogą Ci przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów i szczegółowo objaśnią procedury.

Sporządzanie i składanie deklaracji statystycznej Intrastat

Jedną z usług oferowanych przez firmę Maximus, ciesząca się dużą popularnością jest obsługa w zakresie sporządzania i składania deklaracji statystycznej Intrastat. Deklaracja te jest obowiązkowa dla wszystkich firm, które są zarejestrowanymi płatnikami podatku VAT i przekroczą w swoich obrotach towarowych z krajami UE progi statystyczne, które każdego roku ustala Główny Urząd Statystyczny.

Opracowanie:
Poznań, Wichrowa 4 lok. 6
tel. 61 651 73 91
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz