Artykuł sponsorowany

Manicure hybrydowy krok po kroku

Manicure hybrydowy krok po kroku

Manicure hybrydowy to świetne rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które chcą mieć nienaganne paznokcie. Jego największą zaletą jest trwałość. Hybryda może trzymać się na paznokciach nawet dwa tygodnie! Przez cały ten czas pięknie błyszczy i wygląda wprost idealnie. Kluczem do sukcesu jest zastosowanie odpowiednich kosmetyków i użycie specjalnej lampy UV. Jak wykonać manicure hybrydowy krok po kroku? Przed nami wartościowy poradnik!

Co jest potrzebne do manicure hybrydowego?

Zacznijmy od tego, czego potrzebujemy do wykonania manicure hybrydowego? Niezbędne będą:

 • pilnik,

 • odtłuszczacz do paznokci, tzw. cleaner,

 • baza do lakieru hybrydowego,

 • kolor hybrydy, który chcemy mieć na paznokciach,

 • utwardzacz hybrydy,

 • lampa UV do utwardzania lakieru,

 • oliwka do skórek.

Na tej liście znajdziemy wszystko, co pomaga wykonać manicure hybrydowy. Zatem – w jaki sposób go wykonać?

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Dowiedzmy się, jak wykonać manicure hybrydowy krok po kroku? To proste, jeśli będziemy trzymać się kolejnych kroków:

 1. Skróć paznokcie i nadaj im pożądany kształt, wedle indywidualnych preferencji. Usuń skórki i dokładnie wypoleruj płytkę, a następnie przetrzyj paznokcie odtłuszczaczem.

 2. Nałóż bazę przeznaczoną do lakieru hybrydowego, a następnie utwierdź ją przez kilka minut, trzymając paznokcie w lampie UV.

 3. Nałóż kolejną warstwę, którą jest wybrany przez ciebie kolor hybrydy. Ponownie trzymaj paznokcie w lampie UV.

 4. Nałóż ostatnią warstwę, czyli utwardzacz, który również musi zostać utwardzony.

 5. Ciesz się pięknymi paznokciami!

Manicure hybrydowy w salonie

Manicure hybrydowy wbrew opiniom wielu osób nie niszczy płytki paznokcia. Jest zdecydowanie trwalszy od zwykłego lakieru, nie odpryskuje i nie blaknie – mówi nasz rozmówca z Kliniki urody Maestria w Szczecinie.

Jeżeli nie potrafimy samodzielnie wykonać manicure lub nie mamy odpowiednich kosmetyków, skorzystajmy z usług salonów kosmetycznych, które umiejętnie zadbają o wygląd naszych paznokci. Należy zarezerwować się 1-2 godziny czasu i oddać się w ręce profesjonalisty, który wykona manicure hybrydowy. Wybierając sprawdzony gabinet, będziemy mieć pewność, że hybryda utrzyma się długo, a my będziemy zadowolone z wyglądu swoich paznokci. Dajmy się trochę rozpieścić i umówmy się na wizytę już dzisiaj! Tym bardziej, że dobrze zrobiony manicure można co dwa tygodnie odświeżyć, oszczędzając czas i pieniądze. Pod warunkiem, że chcemy nosić ten sam kolor. Tak odnowiony manicure można później bez problemu ściągnąć. Zadbane paznokcie prezentują się bardzo ładnie, dlatego nie zapominajmy o nich w codziennej pielęgnacji!

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz