Materiał Partnera

Makijaż ślubny – długa droga do wymarzonego wyglądu!

Makijaż ślubny – długa droga do wymarzonego wyglądu!

Ślub to jeden z najważniejszych momentów naszego życia, zwłaszcza dla kobiet, na których wielokrotnie zwrócona jest uwaga wszystkich gości, oraz przede wszystkim zakochanego panna młodego. Wybór sukni ślubnej, sali, terminu, a także przygotowanie fryzury, to jednak bardzo nerwowy i długi proces. Podobnie jest z makijażem ślubnym, który powinno się wykonywać w salonach kosmetologicznych!

Etap pierwszy – zadbaj o kondycję swojej skóry

Działania związane z przygotowaniem makijażu ślubnego, warto podjąć już kilka miesięcy przed ślubem. Mowa nie tylko o procesie przygotowania makijażu próbnego, którego nie należy nigdy pomijać, ale o poddaniu się serii zabiegów, które odżywią skórę naszej twarzy. Przede wszystkim warto postawić na kurację mezoterapią igłową, która pobudza regenerację nawet najgłębszych warstw skóry, sprzyjając zwiększonej produkcji kolagenu. Efekt nawet po 3 zabiegach? Rozświetlona, wygładzona, a także zdrowa skóra, bez przebarwień, czy oznak zmęczenia. Te dla pełnej eliminacji, warto również usuwać stosując kosmetyki polecane w salonach kosmetologicznych. Takich specyfików nie sposób bowiem kupić w standardowych drogeriach.

Etap drugi – analiza kolorystyczna i stylistyczna

Analiza kolorystyczna oraz stylistyczna to działania, które są bardzo ważne przy przygotowywaniu makijażu ślubnego. W pierwszym kroku kosmetolog, przystąpi do oceny barwy naszych oczu, cery, czy włosów. Określi zatem to, jakie kolory do nas pasują, jaki jest dla nas najlepszy podkład, a także jakich barw lepiej unikać. Wszystko to musi być jednak dopasowane do gustu klientki, a także do obranego przez nią stylu ślubnego. Inny makijaż zostanie bowiem dobrany przy sukni ślubnej w wersji boho, a inny przy princesce, czy prostej, naturalistycznej kreacji z wiankiem. Najlepsze specjalistki zadbają o każdy szczegół, a analiza będzie nie tylko techniczną drogą ku wymarzonej prezencji, ale również stanie się świetną lekcją oraz zabawą.

Etap trzeci – przestawienie projektów oraz makijaż próbny

W trzecim etapie dochodzi do dokładnego przedstawienia przez kosmetologa odpowiednich pomysłów. Te są następnie wprowadzane w życie, poprzez wizyty na makijaż próbny. Podczas takich spotkać przeprowadzane są poprawki, a także testowane są najlepsze dla nas kosmetyki. Pamiętać należy bowiem nie tylko pięknym wyglądzie, ale o trwałości makijażu. W najlepszych salonach przygotowywane są takie propozycje, które dzięki specjalnym „trickom” również zapewnią piękniejszą prezencję w obiektywie aparatu oraz kamer!

Etap czwarty – przygotowanie makijażu na ślub

Przygotowanie makijażu na ślub to działanie, które powinniśmy wykonać jak najwcześniej rano. Warto zatem już kilka tygodni przed ceremonią zarezerwować wizytę u makijażystki, lub też skorzystać z elastycznych usług mobilnych. Takie zapewnia między innymi Stela Antonijević z SALONU AALEA, która przygotowuje również stylizację rzęs, oraz manicure. Panny młode korzystając z usług tejże specjalistki, są zaś najpiękniejszymi żonami w Polsce… 

Opracowanie:
Kozy, Bielska 11
tel. 511 926 429
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz