Materiał Partnera

Magnum-Metal - uznany producent maszyn do wytwarzania żaluzji i roletek

Magnum-Metal - uznany producent maszyn do wytwarzania żaluzji i roletek

Żaluzje lub roletki goszczą dziś w praktycznie każdym domu i mieszkaniu, a ich funkcja jest nie tylko praktyczna, ale także estetyczna. Aby jednak mogły w odpowiedni sposób i przez długie lata spełniać swe zadanie, muszą być produkowane w sposób spełniający najwyższe standardy jakości. Jest to możliwe m.in. dzięki niezawodnym maszynom uznanej na rynku firmy Magnum-Metal, która ma prawie ćwierć wieku doświadczenia w tej dziedzinie.

Specjalizacja i doświadczenie

Firma Magnum-Metal na rynku istnieje od ponad 25 lat, swoją działalność rozpoczynała bowiem w roku 1992. Wtedy powstała pierwsza, autorska maszyna do tworzenia żaluzji, a tego typu sprzęty już wkrótce miały stać się znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa rodem ze Zduńskiej Woli. To właśnie maszyny do produkcji żaluzji, zarówno tych z drewna jak i aluminium, są głównym towarem eksportowym firmy, choć oferta obejmuje także stoły do produkcji roletek oraz plis.

Obecność na rynkach całego świata

Jakość i niezawodność maszyn sprawiły, że produkty Magnum-Metal dostępne są na wszystkich kontynentach. Dla właścicieli to ogromny powód do dumy i potwierdzenie, że przywiązywanie ogromnej wagi do szczegółów oraz solidność są gwarantem zaufania ze strony największych przedsiębiorstw. Firma ma swoich dystrybutorów w takich krajach jak Rosja, Stany Zjednoczone, Ukraina, a nawet RPA, choć jej produkty znane są także w innych zakątkach świata. „Cieszymy się z relacji, które udało nam się zbudować” – przyznaje członek zarządu firmy Grzegorz Balicki, komentując zasięg działania przedsiębiorstwa. „Klienci mogą korzystać z całościowego, fachowego wsparcia i wiedzy, a także doradztwa w przypadku chęci rozpoczęcia działalności produkcyjnej przy użyciu naszych maszyn. Nasi doradcy są w stanie pomóc dobrać sprzęt do potrzeb każdego przedsiębiorstwa, w zależności od jego szacowanych potrzeb produkcyjnych i indywidulnych wymagań.”

Szeroka oferta

Dopasowanie do indywidualnych wymagań jest możliwe dzięki gamie produktów w każdej kategorii. Firma ma do zaoferowania m.in. maszyny do produkcji żaluzji drewnianych i aluminiowych, stoły do produkcji roletek, sprzęt do produkcji plis, maszyny i narzędzia do rynien, a także serwisowanie urządzeń, które już zostały wycofane z rynku. W każdej z powyższych grup dostępnych jest kilka typów sprzętu, różniących się m.in. stopniem automatyzacji produkcji (automaty, pół-automaty lub ręczne), a także możliwościami produkcyjnymi pod względem liczby tworzonych elementów.

Maszyny do produkcji żaluzji, rolet i plis powinny cechować się niezawodnością i solidnością, czego gwarantem jest doświadczona w tym zakresie firma produkcyjna Magnum-Metal, która zajmuje się ich wytwarzaniem od ponad 25 lat.

Opracowanie:
Zduńska Wola, Ceramiczna 2
tel. 43 823 51 27
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz