Materiał Partnera

Magnesy reklamowe – unikalna metoda promocji Twojej firmy

Magnesy reklamowe – unikalna metoda promocji Twojej firmy

Każdy przedsiębiorca wie, że to reklama jest dźwignią handlu. Aby klient zainteresował się ofertą firmy, musi poczuć się zachęcony, doceniony i ważny. Drobne upominki w postaci gadżetów reklamowych wzbudzają w konsumentach takie właśnie uczucia. Tyle że długopisy, smycze czy kubki z logo przedsiębiorstwa są już passe. Warto więc podarować klientom coś wyjątkowego. Coś praktycznego i estetycznego. Magnes na lodówkę.

Co jest największą siłą magnesów reklamowych?

Podchodząc do sprawy praktycznie, można z całą pewnością stwierdzić, że długopis reklamowy byłby przez klienta używany częściej niż magnes na lodówkę. W końcu ten po przyczepieniu do metalowej powierzchni staje się tylko jej ozdobą. Jednak to nie częstotliwość użytkowania jest największym walorem magnesów reklamowych. Ich wyróżnikiem jest niestandardowa forma reklamy, a wszystko co nowe, automatycznie cieszy się większą popularnością. Magnesy mogą występować w różnych kształtach, przedstawiać zdjęcia, zabawne grafiki, logo firmy i jej dane kontaktowe.

Ważne tylko, by były wykonane starannie i atrakcyjne dla oka. Warto zaznaczyć, że ten niepozorny gadżet wiszący na lodówce, każdego dnia będzie przypominał domownikom o istnieniu firmy, utrwalając jej wizerunek w świadomości potencjalnych konsumentów. W końcu do lodówki każdy z nas zagląda co najmniej kilka razy dziennie. Magnesy reklamowe są też przydatne – choć pełnią głównie funkcję dekoracyjną, mogą pomóc w wyeksponowaniu planu lekcji dziecka, ulotki ulubionej pizzerii czy listy zakupów.

Magnesy reklamowe na samochód? Strzał w dziesiątkę!

Jak informuje specjalista z firmy Dan Print – magnesy reklamowe mogą być znakomitą alternatywą dla oklejania samochodów folią. Produkuje się je na specjalnej macie magnetycznej, która idealnie przylega do karoserii samochodu. Taki materiał umożliwia wielokrotne zakładanie i zdejmowanie reklamy, bez obaw o uszkodzenie lakieru czy powierzchni magnetycznej. Magnesy reklamowe na samochody wykonuje się w technologii druku cyfrowego, dzięki czemu grafika jest czytelna, trwała i nasycona kolorami. W ten sposób można tworzyć zarówno reklamy tradycyjne, jak i 3D w dowolnym formacie.

Magnesy reklamowe świetnie sprawdzą się w promocji konkretnego produktu firmy, eventu bądź jako stała forma marketingu mobilnego. Dużą zaletą jest to, że można je dowolnie zmieniać i konfigurować, co kosztuje znacznie mniej niż ponowne oklejanie auta folią. Zastosowanie magnesów reklamowych na karoserii pojazdu  jest dużym plusem dla osób, które prywatny samochód wykorzystują do celów służbowych. Mogą one same zdecydować o tym, czy danego dnia reklama ma być widoczna, czy też nie.

Opracowanie:
Toruń, Bydgoska 62 lok. 8
tel. 531 828 258
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz