Materiał Partnera

Magia Morza Bałtyckiego zaklęta w bursztynach sklepu BALTIC STONE

Magia Morza Bałtyckiego zaklęta w bursztynach sklepu BALTIC STONE

Bursztynami zachwycali się już w starożytności Egipcjanie, Persowie, Rzymianie, czy Grecy. Obecnie cała Europa, a nawet i świat, kupuje tony tychże niezwykłych kamieni, z których tworzona jest naturalistyczna biżuteria, zarówno bez złożonej obróbki materiałowej, jak i po niej. Jeśli jesteś zainteresowany wyjątkowymi wyrobami bursztynowymi – również elementami wystroju salonów – zapoznaj się z ofertą BALTIC STONE. Firma prowadzi zarówno sprzedaż stacjonarną w Gdańsku, jak i internetową, na terenie całego kraju.

Niezwykła biżuteria damska i męska

W ofercie sklepów BALTIC STONE – również tego internetowego – można znaleźć niezwykłe wisiory, bransolety, kolczyki, naszyjniki, klipsy, spinki do krawata, mankietów, a także włosów. Firma otwarta jest zatem na klientów obu płci, zarówno gwarantując wyroby będące uzupełnieniem codziennego stroju, jak i dodatkiem do kreacji biznesowych, galowych, a nawet ślubnych! W czym jednak tkwi niepowtarzalność biżuterii BALTIC STONE? Przede wszystkim w różnorodności stylistycznej, łączeniu bałtyckich kamieni szlachetnych ze złotem, srebrem i różnymi sznurkami ozdobnymi, a także w atrakcyjnej cenie. Z pełną ofertą wyrobów jubilerskich tejże marki, warto zapoznać się, na jej nowoczesnej stronie internetowej, oferującej e-commerce.Dekoracje dla domu, restauracji, czy kancelarii prawnej

Firma BALTIC STONE i jej właściciele, od lat zakochani są w cudownej mocy bursztynów. Ich niebywałe piękno, a także wyjątkowe właściwości lecznice sprawiają to, że dzisiaj z tychże kamieni, tworzy się także różnego rodzaju dekoracje wnętrzarskie. Mogą to być bursztynowe szkatułki, szachy, jajka, noże z wysadzanymi rękojeściami, czy też drobne rzeźby przybierających zwierzęce kształty. Tego typu wyroby świetnie nadają się do postawienia na komodę, stoliczek, biurko, czy też ladę hotelową. Warto również przy tym wiedzieć, że są one bardzo cenne, co umożliwia ciekawy sposób na lokowanie swoich oszczędności – głównie przy zakupie większych dekoracji, z najszlachetniejszych odmian bursztynów.

Odwiedź Galerię Mariacką

Prawdziwym dowodem, na to, że sklep BALTIC STONE, jest idealnym miejscem dla miłośników wyrobów bursztynowych, jest prowadzona przez firmę Galeria Mariacka, w której znajdują się niepowtarzalne, wręcz dzieła sztuki. Bursztyny w tym miejscy ukazane są w swojej idealnej, naturalistycznej formie, a także tej nadanej im przez jubilerskie rzemiosło. Galeria Mariacka jest chętnie odwiedzana przez turystów, którzy mogą poznać między innymi tajemnice szlaku bursztynowego, czy dowiedzieć się tego, jak tworzone są dzisiaj np. naszyjniki z bursztynów.

Opracowanie:
Gdańsk, Mariacka 29
tel. 58 301 16 40
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz