Materiał Partnera

Mag – profesjonalny montaż instalacji elektrycznych

Mag – profesjonalny montaż instalacji elektrycznych

Firma Mag, prowadzona przez Grzegorza Buchacza, od ponad trzydziestu lat dostarcza swoim klientom usług najwyższej jakości. Doświadczenie, profesjonalizm – to wszystko sprawia, że coraz więcej klientów decyduje się na wybór właśnie tej firmy. Mag zajmuje się montażem różnego rodzaju instalacji elektrycznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Mag jest w stanie sprostać każdym oczekiwaniom.

Zakres usług

Firma Mag została założona w 1987 roku i od tamtego momentu nieustannie się rozwija, gromadząc doświadczenie. Mag zajmuje się głównie montażem instalacji elektrycznych oraz przeprowadzaniem napraw. W zakres oferowanych usług wchodzą też montaż instalacji teletechnicznych, opraw elektrycznych, montaż płyt indukcyjnych oraz płyt grzejnych.

Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo firmy Mag dotyczące automatyki przemysłowej. Oferta firmy obejmuje również wykonywanie remontów elektrycznych, w tym też modernizacji przestarzałych instalacji oraz pomiarów elektrycznych. Uzupełnieniem prowadzonych usług jest tworzenie projektów instalacji elektrycznych.

Udział fachowca takiego jak Mag to gwarancja wysokiej jakości, a ta jest niezbędna dla naszego bezpieczeństwa, gdy w grę wchodzą instalacje elektryczne. Mag wykonuje swoje usługi z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, co skutkuje rzetelnym wykonaniem i trwałością zamontowanej instalacji.

Bogate doświadczenie

Ponad trzydzieści lat działalności na polskim rynku to długi czas. Praca związana z montażem instalacji elektrycznych i wykonywaniem remontów elektrycznych wymaga doświadczenia. To także dowód na to, że Mag wykonuje swoje usługi rzetelnie i profesjonalnie. Z każdym rokiem rośnie liczba klientów, którzy zaufali firmie i przekonali się o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zgromadzonego dzięki długoletniej praktyce w zawodzie elektryka, Mag jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Priorytetem dla firmy jest zadowolenie klienta. Bez względu na to, czy jest to klient indywidualny, czy firma, zostanie on potraktowany z należytą uwagą.

Mag wykorzystuje w swojej działalności jedynie wysokiej klasy, atestowany sprzęt, dzięki któremu zlecenia może wykonywać sprawnie i bezbłędnie. Firma ma świadomość spoczywającej na niej odpowiedzialności i do swoich obowiązków podchodzi z sumiennością i powagą. Bezpieczeństwo montowanych instalacji to główne kryterium towarzyszące działalności firmy Mag na każdym kroku.

Opracowanie:
Sosnowiec, Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
tel. 607 345 441
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz