Materiał Partnera

LETEK AUTO SERWIS Jerzy Łętek – Twój mechanik w Kielcach

LETEK AUTO SERWIS Jerzy Łętek – Twój mechanik w Kielcach

Wybór dobrego mechanika samochodowego jest niezwykle trudny. Musisz wziąć pod uwagę jego umiejętności, doświadczenie, ceny za usługi oraz uczciwość. Chcieliśmy ułatwić Ci zadanie i z wielką przyjemnością przedstawić serwis Letek – miejsce, w którym wielka pasja do motoryzacji spotyka się z solidną wiedzą.

Kompleksowe usługi serwisowe

Auto odmówiło Ci posłuszeństwa na trasie? Chcesz wymienić oleje? A może musisz naprawić klimatyzację? Letek Auto Serwis zajmuje się naprawą: silników, skrzyń biegu, tylnych mostów, zawieszeń, amortyzatorów, wałów napędowych, układów hamulcowych i wydechowych, pomp wtryskowych, wtryskiwaczy. Wymienia także oleje i układy rozrządu. Ściśle współpracuje z MOTO-SZLIF Artura Makowskiego w zakresie regeneracji głowic, szlifu bloku i wałów oraz CASTROL, który dostarcza olej.

Serwis polecamy również tym, którzy chcą sprawdzić, jaki jest stan samochodu. Z usługi tej chętnie korzystają ci, którzy wcześniej trafili na nieuczciwych dealerów tuszujących wady i usterki sprzedawanych aut. Diagnostyka komputerowa wykazuje wszystkie błędy, dzięki czemu nic nie da się ukryć.

Mechanicy z Letek mogą także przygotować Twoje auto do przeglądu technicznego w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Najpierw sami zbadają jego stan techniczny, a później dokonają napraw, dzięki którym bez problemu samochód zostanie dopuszczony do użytkowania w ruchu drogowym.

Nie zapomnij również o wymianie opon! Pamiętaj, że stan ogumienia wpływa na bezpieczeństwo na drodze – nie tylko Twoje, ale także Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego.

Zaufanie to podstawa

Nie okłamujmy się – trafiając na nieuczciwego mechanika, możemy stracić naprawdę sporo pieniędzy. Nie znając się na mechanice pojazdów, nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wszystkie naprawy, których miał się podjąć, zostały wykonane. Dlatego dobrze mieć zaprzyjaźniony i zaufany serwis, na który nie oszukuje.  Serwis Letek nie raz już udowodnił, że można na niego liczyć. Dlatego też zaufało mu tak wiele cenionych i znanych firm oraz  prestiżowych instytucji, m.in. PKP Polskie Linie Kolejowe, mPKP Energetyka, PGE S.A., ALMA-ALPINEX, TRANSKOL., DEK Meble, DEFRO, PSS SPOŁEM, HEKO, Areszt Śledczy w Kielcach, Huta Szkła „Sława” czy też Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.

Mechanicy z Letek Auto Serwis zdają sobie sprawę z tego, jak ważni są stali klienci i doceniają to, jakim zaufaniem ich obdarzyli. Dlatego też ci, którzy są z nimi od lat, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Czas na wagę złota

Zdajemy sobie sprawę, że trudno jest funkcjonować bez samochodu, gdy jest się do niego przyzwyczajonym od kilku czy kilkunastu lat. „Nie marnuj czas na niepotrzebny postój w naprawie” – mówią mechanicy z Letek Auto Serwis i oferują wyeliminowanie usterki w ciągu jednego dnia (nie dotyczy napraw głównych)!

Opracowanie:
Kielce, Łódzka 220a
tel. 41 346 12 09
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz