Materiał Partnera

Leczenie i relaks. Dlaczego warto wybrać się do kliniki uzdrowiskowej?

Leczenie i relaks. Dlaczego warto wybrać się do kliniki uzdrowiskowej?

Profesjonalna diagnostyka, kompleksowe leczenie i okazja, by dobrze wypocząć. Sanatorium to miejsce, w którym można wrócić do zdrowia i się zrelaksować.

Na różne problemy

Na co dzień wielu z nas cierpi na poważne dolegliwości, utrudniające normalne życie. Zwykle jednak brakuje czasu, by skupić się wyłącznie na ich leczeniu. Rozwiązaniem może być wizyta w klinice uzdrowiskowej. Podczas trwającego kilka tygodni wyjazdu możemy złagodzić albo raz na zawsze wyeliminować takie problemy, jak bóle kręgosłupa, dyskopatia, rwa kulszowa, migreny kręgopochodne, zapalenia mięśni i stawów. Sanatorium to też dobre miejsce, by powrócić do formy po urazach i operacjach ortopedycznych oraz kontuzjach, takich jak łokieć tenisisty. W takim miejscu, pod opieką wykwalifikowanych medyków, można pokonać nawet tak niebezpieczny problem, jak nadciśnienie tętnicze. W dobrym sanatorium, poza zabiegami leczniczymi, będziemy mieli czas zrelaksować się i wypocząć, co dodatkowo pomoże nam wrócić do zdrowia.

Kompleksowa pomoc

Nowoczesna klinika uzdrowiskowa powinna dysponować odpowiednim sprzętem, pozwalającym nie tylko na prowadzenie rehabilitacji, ale także na postawienie trafnej diagnozy. Żeby leczenie przebiegało właściwie, konieczne jest znalezienie prawdziwych przyczyn wszystkich występujących u pacjenta objawów. Prywatnym sanatorium, które skupia się na kompleksowym leczeniu chorych, jest Pod Tężniami im. Jana Pawła II. Klinika Uzdrowiskowa. Jeśli objawy pacjenta budzą wątpliwości, jest on badany przez specjalistów przy pomocy nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Po wizycie u lekarza pacjent trafia do Laboratorium Badawczo-Rozwojowego, gdzie dokładnej analizie poddawane są jego stopy i postawa ciała. W ten sposób można wykryć wady postawy, będące potencjalnym źródłem poważniejszych problemów zdrowotnych. Kolejnym krokiem jest rehabilitacja, prowadzona przez najlepszych specjalistów. W razie potrzeby w trakcie pobytu w klinice wykonywane są wszelkie potrzebne badania. Pacjenci mają też możliwość skorzystania z konsultacji lekarzy specjalistów, zabiegów dermatochirurgicznych i medycyny estetycznej i porad dietetyka. Sanatorium szczyci się nowoczesnymi metodami rehabilitacji, których próżno szukać w innych ośrodkach.

Czas na relaks

Poza kompleksową opieką medyczną w klinice uzdrowiskowej powinniśmy mieć też możliwość skorzystania z rozwiązań pozwalających na wartościowy wypoczynek. W klinice Pod Tężniami działa nowoczesna baza Wellnes & SPA, gdzie kuracjusze mogą korzystać z aż czterech różnych basenów – rekreacyjnego z hydromasażem, solankowego, zewnętrznego z podgrzewaną wodą i małego, dla dzieci. Do ich dyspozycji są też sauny, Kryształowa Komnata Solna z minitężnią, oraz Słoneczna Łąka do kąpieli słonecznych i wiele innych atrakcji. Połączenie profesjonalnego leczenia z miejscem idealnym do relaksu daje niesamowite efekty. Po opuszczeniu kliniki człowiek jest jak nowo narodzony!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz