Artykuł sponsorowany

Las-Ogród Halina i Stanisław Marcinkowscy s.c. – sprzedaż i wynajem sprzętu ogrodniczego

Las-Ogród Halina i Stanisław Marcinkowscy s.c. – sprzedaż i wynajem sprzętu ogrodniczego

Piękny ogród oraz przydomowa zieleń wymagają sporo pracy. Oprócz nawodnienia i nawożenia konieczna jest także pielęgnacja. Ta odbywa się w określonych terminach, różnych dla wielu gatunków. Pewna część zabiegów może być jednak realizowana regularnie. Do prac, mających na celu utrzymanie drzew, krzewów czy trawnika w odpowiednim stanie potrzebny jest sprzęt ogrodniczy, który dostaniemy w sklepie Las-Ogród.

Profesjonalne urządzenia ogrodnicze ze sklepu Las-Ogród

Do utrzymania ogrodu w odpowiednim stanie niezbędne są odpowiednie narzędzia oraz sprzęt ogrodniczy. Dzięki nim możliwe jest zachowanie bryły korony drzewa, rozmiaru żywopłotu czy wysokości trawy. Nie wszystko można skutecznie zrobić ręcznie i w tym miejscu pojawiają się rozmaite urządzenia zasilane elektrycznie lub spalinowo. Szeroki wybór znaleźć można w sklepie Las-Ogród Halina i Stanisław Marcinkowscy s.c. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje sprzęt od renomowanych firm. Firma świadczy sprzedaż kosiarek. Dostępne są również pilarki łańcuchowe, kosiarki, kosy, wykaszarki, myjki ciśnieniowe, maszyny ogrodnicze, kosiarki roboty. Zakupić można także akcesoria do kosiarek oraz części zamienne.

 Dbamy o to, aby nasza oferta była kompletna, a propozycje najwyższej jakości

– dodaje ekspert.

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Odpowiedni sprzęt do rozmaitych prac ogrodowych można zakupić w sklepie Las-Ogród. W miejscu tym jest także wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego, którą firma oferuje na godziny lub na doby. Propozycja obejmuje pilarki, kosiarki i kosy spalinowe, wertykulatory, nożyce do żywopłotu, walce ogrodowe czy dmuchawy do liści. Tego rodzaju usługa jest idealną propozycją dla osób, które okazyjnie przeprowadzają prace w ogrodzie lub też nie mają zwyczajnie, gdzie trzymać sprzętu, wykorzystywanego co jakiś czas. Wynajem jest bardzo opłacalny, ponieważ stawki sklepu Las-Ogród za użyczenie narzędzi nie są wysokie. Warto mieć także na uwadze fakt, że odchodzą zmartwienia związane z serwisowaniem czy smarowaniem niektórych elementów narzędzi. A to duża wygoda.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz