Materiał Partnera

Lampki schodowe LED – jakie wybrać i gdzie je kupić?

Lampki schodowe LED – jakie wybrać i gdzie je kupić?

Dzisiaj w domach, urzędach, szkołach, czy też w biurowcach, przy schodach wewnętrznych, umieszcza się pod nimi, bądź nisko na ścianach, energooszczędne lampki LED. To one gwarantują podkreślenie estetyki danych pomieszczeń, a także odpowiednie bezpieczeństwo poruszania się pomiędzy kondygnacjami o zmroku. Dowiedz się, jakie lampki schodowe LED warto kupić, a także ofertą jakich firm należy się szczególnie zainteresować!

Jakie lampki schodowe LED wybrać?

Przy wyborze lampek schodowych LED, należy zwrócić przede wszystkim uwagę na ich parametry użytkowe. Najlepiej stosować wyroby, których żarówki, wykonane są w technologii LED G4 o mocy 2 Watt i napięciu 230 V. Istotne jest również to, aby cała oprawa schodowa była możliwa do zainstalowania bez dodatkowych zasilaczy, co nie tylko ułatwi prace montażowe, ale zredukuje prawdopodobieństwo wystąpienia usterek w przyszłości. Zwracają uwagę na parametry techniczne, warto, aby nasz halogen schodowy posiadał tzw. uchwyt rozporowy z elastomeru, zakleszczający lampkę równocześnie w pionie, jak i w poziomie. Gwarantuje to idealne dopasowanie do puszek z przedziału od fi50 do fi60, a także wysokie bezpieczeństwo – stopień ochrony IP20. Zakres jasności powinien wynosić zaś 40 [lm], zarówno dla konstrukcji wbudowywanych we wnękach, jak i tych instalowanych w ścianach, czy bezpośrednio pod danymi stopniami schodów. Pamiętaj przy tym, że wysokie wskaźniki oszczędności, a także niebywały komfort zapewni Ci system z czujnikiem ruchu lub zmierzchu!

Oprócz parametrów technicznych, ważna jest również estetyka lampek schodowych LED. Warto wiedzieć, że dzisiaj występują one w różnych oprawach, zarówno pod kątem rozmiarów, jak i kształtów. Szczególnie należy jednak zwrócić uwagę na wzornictwo. Dzisiaj szkiełka osłonowe żarówek, mogą być wykonane w motywach roślinnych, czy też w wersjach mini witraży, emitując kolorowe światło. Najlepsi dystrybutorzy są, zatem w stanie zagwarantować produkty pasujące zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych, urzędowych, czy komercyjnych. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsze sklepy bez problemu gwarantują personalizowane produkty o wskazanej przez klienta mocy, wykonane w stylach: awangardowym, klasycznym, retro, skandynawskim, czy też modernistycznym.

Twój sklep z lampkami schodowymi LED!

Lampki LED najlepiej kupować u dedykowanych dystrybutorów, którzy świadczą również szerokie usługi elektryczne, elektroniczne i teleinformatyczne. Przykładem może być firma Jakuba Skindera z Lubicza Dolnego (województwo kujawsko-pomorskie), która swoje wysokiej jakości oraz estetyki produkty, gwarantuje również w ramach e-commerce. Już teraz możesz odwiedzić firmowy sklep internetowy LAMPKISCHODOWE.PL, którego produkty wyróżniają się zarówno designem, a także parametrami technicznymi. Warto podkreślić również ich atrakcyjną cenę i to, że są one produkowane w Polsce, z najlepszych gatunkowo materiałów. W ofercie sklepu LAMPKISCHODOWE.PL, znajdziesz zatem m.in. piękne kwadratowe oprawy schodowe LED, wykonane w kolorze drewna dębowego!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz