Materiał Partnera

Ładne, praktyczne i ekonomiczne – meble na wymiar do garderoby

Ładne, praktyczne i ekonomiczne – meble na wymiar do garderoby

Garderoba to szczególne pomieszczenie – to tutaj trzymamy wszystkie rzeczy, których nie chcemy pokazywać naszym gościom. Dobrze zaprojektowana i profesjonalnie wykonana garderoba pozwala utrzymać w domu porządek, a ubrania przechowywać w najlepszy dla nich sposób – zapobiegając gnieceniu i dając im możliwość, by „oddychały”.  Jeśli chcemy, żeby nasza garderoba spełniała wszystkie nasze potrzeby, powinniśmy zlecić jej wykonanie na zamówienie.

Dlaczego warto mieć garderobę?

Jeśli tylko warunki nam na to pozwalają, koniecznie zorganizujmy garderobę w swoim domu lub mieszkaniu. Garderoba ma mnóstwo zalet i daje nam komfort, którego nigdy nie zapewnią nam zwyczajne szafy na ubrania. Przede wszystkim garderoba to jedno miejsce w którym trzymamy wszystkie swoje ubrania – to pomaga w budowaniu stylizacji, ale także jest nieocenione, jeśli mamy tendencję do robienia bałaganu. W garderobie każde ubranie ma swoje specjalne miejsce, dlatego znacznie łatwiej utrzymamy tam porządek. Poza tym garderoba to intymna przestrzeń, do której nie ma wstępu nikt z zewnątrz. Trzymając tu ubrania czy buty nie tylko zyskujemy porządek w domu, ale także pewność, że niezapowiedziani goście nie natkną się na naszą świeżo upraną bieliznę, którą dopiero wkładamy do szuflady. Nie będziemy też musieli przejmować się tym, gdzie trzymać wszystkie ubrania na inny sezon – w garderobie na pewno nie zabraknie na nie miejsca, a co równie ważne – będziemy mogli je tam przechowywać w odpowiedni sposób, dzięki czemu, kiedy nadejdzie zmiana sezonu po stosowne ubrania będziemy mogli po prostu sięgnąć, bez żadnego prasowania czy dodatkowej wizyty w pralni.

Dobrze zaplanowana

Żeby garderoba spełniała nasze oczekiwania, musimy dobrze ją zaplanować – tak, żeby rzeczywiście nie zabrakło w niej miejsca ani na zimowe płaszcze, ani na letnie kapelusze słomkowe. Projekt garderoby najlepiej skonsultować z pracownikami firmy Tomek. Meble na zamówienie. To przedsiębiorstwo, które ma bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu mebli na zamówienie klientów – przygotowuje je nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też dla hoteli i instytucji użytku publicznego. Dzięki temu doświadczeniu pracownicy firmy naprawdę wiedzą, jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzają i przetrwają wiele lat. Dobrze wykonana garderoba powinna mieć dużo półek różnej wielkości oraz odpowiednią przestrzeń do powieszenia ubrań na wieszakach. Musi też być wykonana estetycznie i solidnie – tak, by mogła nam służyć przez wiele lat. Bardzo ważne jest także wykończenie – płyty muszą być odpowiednio wyszlifowane, by nie haczyły naszych ubrań.


Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz