Artykuł sponsorowany

Kwiaty - zawsze modne

Kwiaty - zawsze modne

Od lat ludzie wręczają sobie kwiaty. Wyrażają tym gestem najsilniejsze i najważniejsze dla nich uczucia - miłość, przyjaźń, troskę i oddanie. Kwiaty służą jako prezenty, towarzyszą istotnym dniom w życiu ludzi, takim jak chociażby dzień ślubu, podczas którego panna młoda niesie do ołtarza bukiet, czy podczas Pierwszej Komunii Świętej, gdy dziewczynki mają na głowach wianki.

Kwiaty jako wyraz uczuć

Za pomocą kwiatów można przekazać najróżniejsze uczucia żywione do obdarowywanej osoby. Najbardziej znanym kolorem kwiatów jest czerwony, oznaczający miłość, namiętność oraz pożądanie. Zakochany mężczyzna w niemal każdej komedii romantycznej idzie do wybranki swojego serca z czerwoną różą. Jeśli jednak ma on coś na sumieniu, powinien przyjść do partnerki z kwiatem białym, on bowiem mówi “przepraszam”, jest wyrazem szczerości. Ponadto, oznacza czystość, dlatego właśnie, wspomniane wcześniej wianki komunijne, składają się głównie z kwiatów białych. Jeśli ktoś wzbudził w innych dumę, warto podkreślić to, dając mu pomarańczowe kwiaty. Sympatię do kogoś można wyrazić kolorem różowym, zaufanie i wierność - niebieskim. Każdy kolor rośliny o czymś mówi, dlatego też wręczając komuś taki prezent, można przekazać wiele, mało przy tym mówiąc.

Kwiaty jako towarzysze najważniejszych chwil w życiu

Rośliny towarzyszą istotnym chwilom w życiu każdego człowieka. Otrzymuje się je w dniu urodzin oraz na imieniny. Starannie dobrane mogą być idealnym prezentem dla każdego niezależnie od płci czy wieku. W wyborze odpowiednich gatunków mogą pomóc wykwalifikowani floryści pracujący w kwiaciarniach. Istotne jest, aby znaleźć kogoś z pasją, kto kocha kwiaty i zna się na nich - wtedy na pewno uda się skomponować prezent idealny. Bez wątpienia tacy są pracownicy Kwiaciarni Strelicja mieszczącej się w Warszawie i zadowalającej swoich klientów od niemal 20 lat. Oferują oni dodatkowo dostarczanie kwiatów w formie agencji kwiatowej, dzięki czemu mogą one dotrzeć do każdego zakątka na świecie. Ponadto, kwiaty pojawiają się w innych ważnych dniach, takich jak pierwsza randka, oświadczyny czy ślub i to nie tylko w formie bukietu, ale także pod postacią dekoracji kwiatowej sali weselnej, kościoła czy bryczki. Są to niezapomniane chwile, którym magii dodają odpowiednio dobrane kwiaty. Dziś, przy tak szerokich usługach florystycznych oraz przy tak dużym wyborze kwiatów ciętych i doniczkowych, każdy znajdzie gatunek, który będzie odpowiadał jego wymaganiom, a także, wymaganiom osoby, która ma zostać kwiatami obdarowana.
Opracowanie:
Warszawa, gen. Sylwestra Kaliskiego 35
tel. 502 514 618
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz