Materiał Partnera

Kursy taksówkarskie Jelenie Góra – Szklarska Poręba!

Kursy taksówkarskie Jelenie Góra – Szklarska Poręba!

Szklarska Poręba to jeden z najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce – każdego roku przybywa do niego tysiące turystów. Warto wiedzieć, że to oni zarówno w okresie letnim, jak i zimowym, są szczególnymi klientami firm taksówkarskich. Jedna z nich – Euro-Taxi 19625 – działa w Jeleniej Górze, mieście, które stanowi bazę turystyczną, dla wielu osób odwiedzających Szklarską Porębę. Dowiedz się, czym wyróżnia się ta firma!

Tanio, ekologicznie i szybko – jak dostać się do Szklarskiej Poręby?

Szklarska Poręba nie jest dużą miejscowością, ale do lat uznawana jest za jeden z najważniejszych kurortów górskich w Polsce, a nawet w całej Europie. Jej popularność wiąże się z tym, iż jest ona odwiedzana przez dużą liczbę turystów, a to  doprowadza do zatorów komunikacyjnych na drogach, czy braku miejsc parkingowych. Obecnie zatem bazą początkową górskiego szaleństwa w Szklarskiej Porębie, jest Jelenia Góra. To tam często turyści pozostawiają swoje pojazdy, oszczędzając przy tym na drogim postoju w miejscowości o statusie kurortu. Jak jednak dostać się szybko, tanio i przy tym przy zachowaniu ochrony środowiska, do Szklarskiej Poręby? Wybór pada na skorzystanie z usług taksówkarskich firmy Euro-Taxi 19625, która dzięki 6-osobowym autom, świetnym kierowcom przeszkolonym w jeździe antypoślizgowej, a także dzięki posiadaniu pojazdów o dużej ładowności bagażowej, jest w stanie zapewnić wysoki poziom komfortu, oraz niezbędne bezpieczeństwo! Kalkulując cenę przejazdu z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby, korzystając z usług taksówkarskich tejże firmy, zapłacimy blisko 60 złotych. Znacznie wyższą cenę musielibyśmy uiścić za postój własnego pojazdu na strzeżonych i płatnych parkingach.

Szerokie usługi, nie tylko dla turystów!

Firma Euro-Taxi 19625 od lat obsługuje klientów indywidulanych, a także biznesowych – firmy, które wysyłają swoich delegatów na konferencje do Szklarskiej Poręby, czy też gale przedsiębiorców oraz zjazdy integracyjne – co oznacza, iż nie wyspecjalizowała się tylko w świadczeniu usług turystom. Zakres działań tej korporacji taksówkarskiej dotyczy bowiem także: pomocy drogowej, awaryjnego uruchamiania aut, dowozu paliwa do klienta, odprowadzania samochodu klienta, dowozu zakupów na telefon (od zakupów spożywczych, pizzy, po kwiaty), dowozu dzieci do szkoły, czy stałego partnerstwa przewozowego dla osób niepełnosprawnych, emerytów, czy kobiet w ciąży, które chcą w szybki i komfortowy sposób poruszać się po Jeleniej Górze, a także okolicach.

Warto pamiętać również o wysokich standardach technicznych firmy. Kierowcy przechodzą liczne testy i kursy, auta poddawane są częstym przeglądom, a biuro obsługi jest w stanie szybko wystawić odpowiednie faktury, czy w przypadku stałej współpracy, podpisać bardzo elastyczną umowę partnerską!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz