Materiał Partnera

Kuchnia na wymiar. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Kuchnia na wymiar. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Wiele osób uważa, że kuchnia jest sercem każdego domu. Wraz z upływającym czasem, zmieniła się także jej funkcja. Kiedyś było to pomieszczenie przeznaczone do przygotowywania posiłków, dziś bardzo często jest ono centrum życia rodzinnego, zwłaszcza wtedy, kiedy kuchnia połączona jest z salonem. Coraz więcej osób decyduje się na zamówienie kuchni na wymiar. Jakie zalety ma rozwiązanie tego typu?

Dopasowanie do wymiarów pomieszczenia

Kuchnie- zwłaszcza te w blokach- bardzo często są małe, ciasne i niewymiarowe, co bardzo utrudnia aranżację. Wnętrze ma być przecież nie tylko funkcjonalne, ale też musi ciekawie się prezentować. Problem z urządzeniem kuchni często mają również właściciele domów jednorodzinnych, którzy często stawiają na nietypowe i rozbudowane aranżacje. Wprawdzie sklepy meblowe oferują ogromny wybór mebli kuchennych w różnym stylu – od klasycznych, poprzez stylizowane aż po nowoczesne- jednak nie zawsze wpisują się one w nasze gusta i wymagania pomieszczenia. Zakup mebli na zamówienie daje nam pewność, że będą one idealnie dopasowane do  wnętrza. Ponadto możliwe jest stworzenie ich według własnego projektu. Z pomocą doświadczonego stolarza można zabudować każdą wolną powierzchnię, zwiększając tym samym miejsce na przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Jak informuje specjalista z przedsiębiorstwa Meble na Wymiar - meble z zakładu stolarskiego często wyróżniają się także większą funkcjonalnością – posiadają liczne schowki i systemy, ułatwiające segregację naczyń i innych przedmiotów potrzebnych w kuchni.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Hurtownie meblowe każdego dnia produkują setki jednakowych mebli. Korzystają one z materiałów o przeciętnej jakości, co wpływa na żywotność produktów. W salonach meblowych większość wyposażenia stworzona jest z płyt wiórowych. Meble tego rodzaju łatwo ulegają uszkodzeniom i odkształceniom. Decydując się na meble wykonane przez utalentowanego stolarza, otrzymujemy produkty oryginalne, niepowtarzalne i stworzone z materiałów wysokiej klasy. Do ich produkcji w zakładach stolarskich używa się litego drewna. Dzięki temu meble służą domownikom przez wiele lat, a w razie potrzeby można poddać je renowacji. Stolarze opracowując projekt, dostosowują się do oczekiwań i gustów swoich klientów, czego trudno oczekiwać od sprzedawców w salonach meblowych. Klienci, którzy decydują się na zakup mebli na wymiar, bardzo często proszą też o wykonanie zabudowy sprzętów AGD, dzięki czemu aranżacja kuchni wygląda bardziej spójnie. W sklepach meblowych za taką usługę należy dopłacić. Faktem jest, że usługi stolarskie wiążą się z wyższą ceną, jednak końcowo otrzymujemy meble, które pod względem jakości i estetyki znacznie przewyższają produkty z popularnych salonów meblowych.

Opracowanie:
Witkowice, Stara Droga 78
tel. 601 367 622
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz