Materiał Partnera

Kserokopiarki poleasingowe – co warto o nich wiedzieć?

Kserokopiarki poleasingowe – co warto o nich wiedzieć?

Leasing kserokopiarek to opcja idealna dla wielkich firm, które potrzebują dużej ilości sprzętu nowoczesnej generacji, wymienianej co 2-3 lata. Z takiej opcji korzysta w Polsce wiele przedsiębiorstw – głównie korporacji. Co jednak staje się z urządzeniami, które wcześniej one wykorzystywały? Trafiają one na sprzedażowy rynek wtórny, wyróżniając się swoją niską ceną oraz wysoką jakością. Tym właśnie charakteryzują się obecnie kserokopiarki poleasingowe…

Kserokopiarki poleasingowe – dlaczego warto?

Kserokopiarki poleasingowe są najczęściej nawet o 30-50% tańsze od swoich fabrycznie nowych odpowiedników. Pomimo tego, że należą do urządzeń używanych, ich jakość pracy nie jest przy tym wcale obniżona. Najczęściej służyły one różnym firmom w ramach leasingu przez kilkanaście/kilkadziesiąt miesięcy, co nie spowodowało znacznego wyeksploatowania różnych podzespołów, czy elektroniki. Często kserokopiarki poleasingowe przed sprzedażą poddawane są także konserwacjom i regeneracjom, co pozwala przywrócić ich fabryczne własności. Warto je zatem kupić ze względu na niski przebieg, występowanie w najwyższej technologii urządzeń biurowych, a także ze względu na wspomniane obniżone koszty zakupu.

Kto powinien decydować się na kserokopiarki poleasingowe?

Kserokopiarki poleasingowe to opcja idealna dla małych i średnich firm, które wymagają nowoczesnej technologii biurowej, ale które nie mają odpowiednio wysokiego budżetu, aby finansować zakup nowych sprzętów. Z tego samego powodu używanymi urządzeniami powinny być zainteresowane szkoły, uniwersytety, szpitale, urzędy, czy innego rodzaju instytucje. Kserokopiarki poleasingowe idealnie sprawdzą się także w domu, jeśli potrzebujemy wydajnego, mocnego i zaawansowanego sprzętu do różnego rodzaju wydruków. Chętnie zakupują je również młode firmy, kancelarie prawnicze, a niekiedy nawet usługowe punkty ksero! Pamiętać jednak należy o tym, aby szczególną uwagę zwracać na markę danych sprzętów poleasingowych.

Jakie sprzęty poleasingowe warto kupować?

Sprzęty biurowe poleasingowe warte uwagi? Tylko te od marek producenckich zaliczanych do segmentu premium. Mowa zatem o drukarkach, kserokopiarkach, niszczarkach i innych typach urządzeń od firm RICOCH, SAMSUNG, CANON, DEVELOP, HP, KYOCERA, OLIVETTI, GESTETNER, czy NASHUATEC. Przykładem modelu urządzenia, które spełni wyzwania biurowe zespołu składającego się nawet z kilkunastu osób, jest np. WYSOKONAKŁADOWE URZĄDZENIE KOLOROWE A4/A3 KOPIARKA + DRUKARKA + SKANER PDF/JPG KOLOR + SIEĆ + FAKS Nashuatec MP C3002, które w korzystnej cenie zaproponuje Ci m.in. firma ZHU ESCOP! Przy zakupie sprzętów poleasingowych, możesz przy tym liczyć na pełne doradztwo techniczne, pomoc serwisową oraz na czteroletnią gwarancję! 

Opracowanie:
Bydgoszcz, Śniadeckich 30
tel. 52 345 67 20
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz