Materiał Partnera

Krioliza - najważniejsze informacje

Krioliza - najważniejsze informacje

Utrata zbędnych kilogramów oraz tłuszczu poprzez dietę jest wymagającym i długotrwałym procesem. W dodatku nie daje gwarancji na pozbycie się obwisłej skóry. Co więcej, nie działa miejscowo. Przechodząc na dietę, nie mamy pewności, z których części ciała tłuszcz zniknie jako pierwszy. Dzięki poddaniu się zabiegowi kriolizy COOLTECH łatwiej możesz pozbyć się tłuszczu z konkretnych miejsc.

Na czym polega zabieg kriolizy?

Krioliza COOLTECH to bezbolesny i bezinwazyjny zabieg kosmetyczny, wykonywany w niektórych salonach kosmetycznych, pozwalający na miejscowe pozbycie się tłuszczu. Zabieg wykonywany jest z użyciem maszyny, która zasysa płat skórny i poddaje go wychłodzeniu. Dzieje się tak za sprawą odkrycia naukowców, którzy dowiedli, że komórki tłuszczu są wyjątkowo wrażliwe na zimno, do tego stopnia, że poddanie ich wychłodzeniu pozwala je zniszczyć. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ zimno działa destrukcyjnie tylko na komórki tłuszczu. Pozostałe cząsteczki skóry są więc bezpieczne. Jedyny skutek uboczny kriolizy, który może utrzymywać się do kilku dni, to delikatny brak czucia w schładzanym miejscu. Po odpowiednim czasie skóra wraca do normy i czucie jest przywrócone.

Zalety kriolizy COOLTECH

Dzięki zabiegowi kriolizy COOLTECH możliwe jest miejscowe usunięcie tłuszczu. Zabieg nie wymaga uprzednio przeprowadzonych badań lekarskich, jest bezpieczny dla zdrowia.  Maszyna wykorzystywana do kriolizy ma podłużną końcówkę, która zasysa skórę. Końcówka służy także do przekazywania zimna, a oscyluje ono w granicach około 6-8°C. Wskazane miejsce na ciele ulega wychłodzeniu, które trwa od 40 do 60 minut. Urządzenie bardzo szybko uzyskuje pożądaną temperaturę, ponieważ wyposażone jest w wysokiej jakości generator zimna. Jak podpowiada specjalistka z firmy Laura Salon kosmetyczny, poddając się zabiegowi kriolizy COOLTECH, jesteśmy w stanie usunąć od około 30% do 40% tłuszczu z danego miejsca. Efekty widoczne są po dwóch tygodniach, a druga faza tak zwanego pogłębienia efektu następuje po kilku miesiącach. Obumarłe komórki wydalane są przez organizm naturalnie. Warto pamiętać, że krioliza to nie sposób na walkę z otyłością. To zabieg przeznaczony dla osób aktywnych i utrzymujących dietę, ale nie mogących pozbyć się tłuszczu z problemowych dla nich miejsc.

Opracowanie:
Włocławek, Reja 7
tel. 605 055 568
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz