Materiał Partnera

Kreowanie przestrzeni – meble pod wymiar

Kreowanie przestrzeni – meble pod wymiar

Często zdarza się, że trudno w wymarzonym mieszkaniu umieścić meble produkowane seryjnie. Oczywiście można zrobić to metodą siłową, ale przy takim rozwiązaniu traci na znaczeniu estetyka. Każdy chciałby, aby jego mieszkanie spełniało funkcję zarówno użytkową, jak i pięknie prezentowało się przed gośćmi. Najlepszym rozwiązaniem są meble projektowane pod zażądany wymiar. Gdzie najlepiej wykonać taką usługę?

Meble pod wymiar – estetyka

Profesjonalne zakłady stolarskie gwarantują najwyższą jakość usług. Jako że ich działalność opiera się na przygotowywaniu mebli na specjalne życzenie klienta, nie ma tutaj czegoś takiego, jak zlecenie nietypowe. Do każdego podchodzi się w sposób indywidualny. Doskonałym przykładem tak funkcjonującego zakładu jest firma Stol-Sław. Firma słynie przede wszystkim z doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej, dzięki czemu jest w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych stolarskich wyzwań.

Meble projektowane pod wymiar muszą przede wszystkim spełniać funkcję estetyczną. Często dopasowywane są do stylu całego domu. Klienci mogą wybierać meble w stylu klasycznym, jak i bardzo nowoczesnym. Istnieje możliwość wyboru kolorystycznego oraz poszczególnego rodzaju drewna. Klient może uczestniczyć w całym procesie tworzenia nowych mebli. Dzięki takiemu rozwiązaniu pomieszczenia nabierają nowego charakteru. Ze zwykłego gabinetu można zrobić miejsce, w którym aż chce się pracować. Nowe meble w sypialni mogą uczynić z ponurego pomieszczenia prawdziwą enklawę snu i odpoczynku. Co jednak z pomieszczeniami, gdzie zdecydowanie bardziej liczy się funkcjonalność?

Meble pod wymiar – ergonomia

Czasami można odnieść wrażanie, że kuchnie i łazienki projektowane są na złość ich użytkownikom. Tak jak w przypadku salonu, sypialni i gabinetu mamy do czynienia ze stosunkowo dużymi powierzchniami, tak w przypadku kuchni i łazienek sprawa nie wygląda już aż tak różowo. Mniejsza powierzchnia znacznie ogranicza gabaryt wstawianych tam mebli. Dlatego właśnie meble kuchenne na wymiar i meble łazienkowe stanowią prawdziwy sprawdzian stolarskich umiejętności. Wymagają one przemyślanego projektu oraz wykonania z troską o najmniejszy szczegół. Są to meble o tyle specyficzne, że często służą pełnienia jednej, konkretnej funkcji. Trudno wyobrazić sobie szafkę pod zlew, stojącą w przedpokoju.

Nie ma znaczenia, jakiego typu mebli potrzebujemy. Dzięki specjalistycznie wyposażonym zakładom stolarskim możliwa jest realizacja każdego projektu. Dzięki fachowemu doradztwu oraz ekspozycjom klient ma okazję zapoznać się z bardzo rozbudowaną ofertą wykonywania mebli na wymiar i wybrać to, co mu się najbardziej podoba. Bez względu na ograniczenia przestrzeni.

Opracowanie:
Tychy, Hierowskiego 23
tel. 601 532 813
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz