Materiał Partnera

Koncert noworoczny – muzyczne powitanie Nowego Roku

Koncert noworoczny – muzyczne powitanie Nowego Roku

Jak spędzisz pierwszy dzień roku, taki będzie cały rok – na pewno już wiele razy słyszeliście to przysłowie. Nawet jeśli nie wierzycie w przesądy, z pewnością postaracie się o to, aby 1 stycznia minął Wam na beztroskim odpoczywaniu. Wykorzystajcie wolny dzień i spędźcie go w doborowym towarzystwie, a po południu wybierzcie się na wyjątkowy noworoczny koncert.

Sylwester bez końca!

Macie już plany na sylwestra? Szykujecie się na elegancki bal, organizujecie prywatkę w swoim domu czy może idziecie na imprezę do modnego klubu? Ten wyjątkowy wieczór tak szybko minie… Ale kto powiedział, że nie można go sobie przedłużyć? Pierwszy dzień Nowego Roku spędźcie kulturalnie – wybierzcie się na film do kina, spektakl teatralny lub koncert. A jeśli będziecie akurat w Raszynie, przed Wami niebywała okazja – możecie uczestniczyć w „Koncercie Noworocznym w stylu wiedeńskim” i usłyszeć czołowych artystów polskich scen muzycznych. Niech na sali zabrzmią piękne głosy, a  atmosferę rozrzewni Orkiestra Romantica!

Dajcie się ponieść wystrzałowym emocjom

I nie tylko dlatego, że dzień wcześniej z pewnością zobaczycie widowiskowy pokaz sztucznych ogni, ale dlatego, że będziecie świadkami czegoś naprawdę imponującego! Wyobraźcie sobie, że w pierwszy wieczór Nowego Roku usłyszycie najpiękniejsze utwory muzyki poważnej. Orkiestra Romantica i soliści zadbają o niezwykłe przeżycia. Dla nich liczą się jednak nie tylko umiejętności wokalne, ale także idealna prezencja. Muzycy występują w pięknych strojach – panie w stylowych sukniach i kapeluszach, a panowie we frakach. Stroje muzyków są dostosowywane do charakteru i okoliczności koncertów, co składa się na niebanalny i romantyczny wizerunek zespołu – mówi Anna Barańska-Wróblewska, założycielka orkiestry. Przygotujcie się więc na wyjątkową ucztę dla zmysłów.  

Karnawał niech trwa w najlepsze

Okazało się jednak, że nie możecie uczestniczyć w koncercie noworocznym? Nic straconego – w styczniu i lutym Scena Gwiazd przeniesie Was do Wenecji, gdzie odbywa się najpopularniejszy karnawał w Europie. A wszystko to za sprawą koncertów karnawałowych w stylu weneckim, na których usłyszycie najpopularniejsze arie, duety, tercety i włoskie pieśni z repertuaru operowego, operetkowego i musicalowego. Przygotujcie się na niepowtarzalne wrażenia muzyczne, dużą dawkę humoru, grę aktorską na najwyższym poziomie, zapierające dech w piersiach kostiumy i ciekawą scenografię. Niech klasyka Was rozbawi!

Dobry pretekst

Zastanawiacie się z pewnością do czego? Podpowiemy – do tego, by zaprosić na koncert osobę, która się Wam podoba. Mamy nadzieję, że nie będzie miała planów na wieczór i zaszczyci Was swoją obecnością. Karnawał to także wspaniała okazja, by wybrać się na koncert z osobą, z którą tworzy się już parę. Wy postarajcie się o bilety, a artyści na scenie zadbają o wyjątkową, romantyczną atmosferę. Gwarantujemy, że pozostaną Wam piękne wspomnienia.

„Koncert noworoczny w stylu wiedeńskim”

Centrum Kultury w Raszynie – 1 stycznia 2019r., godz. 16.00

Soliści:

Katarzyna Laskowska – sopran

Piotr Rafałko – tenor

Maciej Przestrzelski – skrzypce

Anna Barańska-Wróblewska – konferansjer / reżyser

Orkiestra Romantica

„Koncert noworoczno - karnawałowy w stylu weneckim”

20 stycznia 2019r., godz. 17.00

Anna Barańska-Wróblewska – konferansjer / reżyser

Maciej Przestrzelski - skrzypce

Ana Kipshidze / Eduard Bablidze - tancerze

Ryszard Wróblewski – tenor

Piotr Rafałko – tenor

Magdalena Idzik – mezzosopran

Bogumiła Dziel-Wawrowska – sopran

Zbigniew Graca – dyrygent

Orkiestra Romantica

Hala Sportowo – Widowiskowa w IławieOpracowanie:
Warszawa, Wałuszewska 33A
tel. 501 083 858
Oceń artykuł (5)
3.2
Komentarze
Dodaj komentarz