Materiał Partnera

Kompleksowe usługi warsztatu samochodowego Slav Auto

Kompleksowe usługi warsztatu samochodowego Slav Auto

Posiadanie samochodu osobowego to spory komfort, jednak również i wiele obowiązków. Należy przede wszystkim regularnie dbać o stan techniczny pojazdu, a w przypadku występowania jakichkolwiek nieprawidłowości – zlecić specjalistycznemu zakładowi mechaniki pojazdowej usunięcie usterki. Warsztat Samochodowy Slav Auto świadczy w tym zakresie kompleksowe usługi – co dokładnie mogą zrobić fachowcy?

Mechanik pod domem

Trudne sytuacje związane z samochodem przydarzają się nierzadko w trasie, co wiąże się z koniecznością odholowania pojazdu na lawecie. Niekiedy usterka uniemożliwia również uruchomienie auta i ruszenie nim spod domu, co skutecznie utrudnia udanie się do mechanika. W takich wypadkach nieoceniona staje się wyjątkowa usługa świadczona przez Warsztat Samochodowy Slav Auto – specjaliści są w stanie przyjechać we wskazane przez klienta miejsce o dowolnej godzinie i przewieźć pojazd do serwisu. Po wykonaniu niezbędnych napraw auto zostaje umyte i w pełni sprawne wraca pod podany adres. Jeśli jednak samochód jest w stanie poruszać się po drogach, ale kierowca zauważył niepokojące objawy, warto samemu udać się do Warsztatu Samochodowego Slav Auto. Dzięki nowoczesnym urządzeniom mechanicy są w stanie wykonać kompleksową diagnostykę komputerową i znaleźć źródło problemu. Może być on związany również ze zbyt dużym zużyciem poszczególnych podzespołów. Auto poddane zostanie dokładnym oględzinom przez wykwalifikowanego fachowca z Warsztatu Samochodowego Slav Auto, po czym przystąpi on do naprawy usterki. Czym konkretnie mogą zająć się specjaliści?

Pełen zakres usług

Warsztat Samochodowy Slav Auto jest doskonale wyposażony i zatrudnia profesjonalnych mechaników, w związku z czym zakres świadczonych usług jest szeroki. Obejmuje m.in. wszelkie czynności wulkanizacyjne – wymianę i naprawę opon, ale też sprawdzenie geometrii pojazdu. Specjaliści zadbają też o zawieszenie, wymieniając zużyte lub uszkodzone amortyzatory oraz inne elementy. W ramach usług związanych z hamulcami pojazdu Warsztat Samochodowy Slav Auto oprócz wymiany tarcz hamulcowych czy klocków realizuje również usługi serwisowe polegające na uzupełnieniu płynu hamulcowego oraz odpowietrzeniu całego układu. Mechanicy zajmują się pojazdami wymagającymi napraw blacharskich i mechanicznych, podejmą się także wyeliminowania usterek związanych z elektroniką samochodu. Kompleksowe usługi świadczone przez Warsztat Samochodowy Slav Auto to też serwis klimatyzacji – odgrzybianie, wymiana filtra kabinowego, uzupełnienie czynnika i oleju to czynności, które pozwalają cieszyć się w kabinie świeżym powietrzem. Warto zatem skorzystać z oferty Warsztatu Samochodowego Slav Auto i powierzyć swoje auto wykwalifikowanym profesjonalistom.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz