Materiał Partnera

Kompleksowe usługi transportowe firmy Trastan

Kompleksowe usługi transportowe firmy Trastan

Przewóz osób czy rzeczy jest w wielu sytuacjach zadaniem niełatwym i wymagającym zastosowania specjalistycznych pojazdów. Warto w tym zakresie zwrócić się do specjalistycznej firmy transportowej Trastan, której rozbudowana oferta obejmuje wiele usług w branży przewozowej. Co ciekawe, firma ta dysponuje również nietypowym pojazdem doskonale nadającym się np. na ślub czy do różnych pokazów i promocji.

Profesjonalny transport

Jedną z sytuacji wymagających współpracy z profesjonalną firmą transportową jest przeprowadzka. Przeniesienie całego dobytku z jednego lokalu do innego jest niekiedy bardzo problematyczne, np. ze względu na spore gabaryty mebli. Z tego typu zleceniem bez przeszkód poradzi sobie firma przewozowa Trastan, która w ramach świadczonych kompleksowo usług jest w stanie zająć się nie tylko transportem mebli, ale także ich montażem oraz demontażem. Realizowane przez Trastan czynności obejmują też przewóz ciężkiego i wymagającego sprzętu AGD czy RTV.

Rozbudowana flota pojazdów pozwala firmie Trastan na efektywne wykonywanie transportu towarowego, ale daje też możliwość przewozu osób. W tym zakresie oferta jest niezwykle rozbudowana i obejmuje zarówno przejazdy krajowe, jak i międzynarodowe. Busy z klimatyzacją dwustrefową należące do floty Trastan z powodzeniem obsługują również imprezy okolicznościowe, firmowe czy integracyjne. Taka usługa może być także realizowana w zakresie dowozu pracowników do miejsca pracy czy przewozów na lotniska, mecze, koncerty czy inne wydarzenia.

Nietypowy pojazd na różne okoliczności

Trastan to wyjątkowa firma transportowa, która oprócz przewozu towarów i osób jest także w stanie zaoferować swoim klientom wyjątkowy pojazd sprawdzający się na szczególne okoliczności. To Volkswagen Transporter T2, popularnie określany przez entuzjastów motoryzacji jako „ogórek”. Samochód ten może być doskonałym, niepowtarzalnym wyborem np. na ślub lub sesję zdjęciową pary młodej. Firma Trastan umożliwia podróżowanie nim na wszelkiego rodzaju imprezy, co uczyni je absolutnie wyjątkowymi.

Należący do rozbudowanej floty firmy transportowej Trastan nietuzinkowy pojazd to świetna propozycja dla przedsiębiorstw, które chcą przeprowadzić interesującą kampanię reklamową. Służący do promocji wyjątkowy samochód na pewno wzbudzi zainteresowanie potencjalnych klientów. Kompleksowe usługi transportowe świadczone przez Trastan to zatem wiele możliwości w zakresie przewozu osób oraz towarów. Warto zaufać tym specjalistom, którzy od wielu lat realizują tego typu przejazdy w sposób bezpieczny, profesjonalny i terminowy.

Opracowanie:
Włocławek, Władysława Nowcy 1
tel. 691 217 754
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz