Materiał Partnera

Kompleksowe usługi motoryzacyjne w Bielsku-Białej

Kompleksowe usługi motoryzacyjne w Bielsku-Białej

Poszukiwanie warsztatu samochodowego, który spełni nasze wszystkie oczekiwania, może trwać latami. Niestety wiele zakładów mechaniki pojazdów nie przykłada dużej uwagi do kwestii prawidłowej obsługi klienta. Odmienną politykę działania przyjął warsztat Kamal z Bielska-Białej, który na równi stawia wysokiej jakości kompleksowe usługi motoryzacyjne oraz komfort właścicieli pojazdów, którzy decydują się podjąć z nim współpracę.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

W poszukiwaniu profesjonalnego warsztatu samochodowego powinna nam pomóc ocena placówek pod kątem obsługi klienta. Najlepiej współpracować z takimi warsztatami jak Kamal. Wyróżniają się one chęcią zapewnienia osobom korzystającym z ich usług jak najwyższego komfortu. Zakład mechaniki pojazdów Kamal oferuje dlatego między innymi serwis bezgotówkowy (dzięki współpracy z ubezpieczycielami), auta zastępcze, a także parking strzeżony (policyjny), na którym w oczekiwaniu na naprawę pozostawiane są przez właścicieli ich pojazdy. Dopiero po określeniu jakości obsługi klienta w danym zakładzie oraz terminowości realizacji powierzonych zadań, zwróć uwagę na zakres oferowanych usług. Warsztat Kamal kieruje swoją ofertę zarówno dla właścicieli samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych.

Naprawy samochodów osobowych

Naprawy samochodów osobowych w warsztacie Kamal nie należą do standardowych. Pracownicy zakładu do określenia stanu technicznego auta wykorzystują nowoczesne sprzęty, a także pomiary, które są przetwarzane w formie cyfrowej w programach komputerowych. Dzięki temu nawet najmniejsze usterki są szybko wyłapywane, co umożliwia ich tanie usuwanie. Warsztat Kamal dla klientów indywidualnych oferuje zarówno naprawy bieżące takie jak wymiany oleju, filtrów czy klocków hamulcowych, jak i specjalistyczne działanie z zakresu blacharstwa czy lakiernictwa. Zakład mechaniki pojazdów Kamal działa również na terenie Bielska-Białej i okolic jako pomoc drogowa. 

Kamal Truck Service

Nie każdy warsztat samochodowy jest przygotowany na naprawy pojazdów ciężarowych. Zakład Kamal dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku technologicznego, a także zatrudnieniu wykwalifikowanych pracowników jest gotowy na serwisowanie ciężarówek marki Daf, Renault, Volvo, Mercedes, Jelcz, Iveco, Scania czy Man. Współpracę z nim podjęło już wiele firm transportowych, spedycyjnych, przewozu osób czy też budowlanych. Warsztat Kamal gwarantuje im terminowe naprawy silników, układów hamulcowych, elektrycznych i pneumatycznych, a także klimatyzacji. Właściciele samochodów ciężarowych powinni również udać się do zakładu z Bielska-Białej w celu wykonania diagnostyki geometrii kół czy też sprawdzenia wałów napędowych. Niestandardową usługą warsztatu Kamal jest prostowanie ram pojazdów nawet o długości 24 metrów i tonażu 60 ton – w Polsce takich ośrodków jest niewiele.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz