Materiał Partnera

Kompleksowe usługi fryzjerskie – co oferują renomowane salony?

Kompleksowe usługi fryzjerskie – co oferują renomowane salony?

Usługi wykonywane w nowoczesnych salonach fryzjerskich to już nie tylko strzyżenie – rozbudowana oferta obejmuje obecnie również koloryzację w różnych wariantach czy modelowanie i upięcia. U fryzjera z powodzeniem odnajdą się zarówno panie, jak i panowie lub dzieci. Należy jednak zdecydować się na salon gwarantujący wysoką jakość zrealizowanych usług – co jeszcze wchodzi w ich zakres?

Strzyżenie i modelowanie

Do podstawowych usług fryzjerskich realizowanych w dobrych salonach zaliczyć trzeba przede wszystkim strzyżenie. Skrócenie włosów to jedna z najczęściej wybieranych możliwości w zakresie zmiany wyglądu. Warto czynność tę powierzyć fryzjerowi, który zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami klienta przeprowadzi strzyżenie w sposób profesjonalny i szybki. Satysfakcjonujące rezultaty gwarantowane przez renomowane salony możliwe są do uzyskania zarówno przez panie, jak i panów czy dzieci.

Strzyżenie włosów to jeden z elementów oferty Studio Fryzjerskiego Magdaleny Richter, w którym specjaliści po skróceniu włosa do odpowiedniej długości będą w stanie zająć się również ich właściwym ułożeniem. Modelowanie włosów to kolejna już bowiem usługa fryzjerska dostępna w profesjonalnych salonach. Przeznaczona jest ona dla posiadaczy i posiadaczek zarówno włosów krótkich, jak i półdługich czy nawet długich. Dzięki temu fryzura wygląda niezwykle efektownie i w pełni odzwierciedla oczekiwania klienta bądź klientki.

Specjalistyczne usługi fryzjerskie

Strzyżenie czy modelowanie wymagają sporych umiejętności i muszą być zrealizowane precyzyjnie i profesjonalnie. To samo dotyczy także innych usług fryzjerskich, do których zalicza się przede wszystkim koloryzacja. Może być ona wykonana również bez amoniaku, a dostępność farb w renomowanych salonach fryzjerskich pozwala uzyskać pożądany odcień. Nierzadko jednak koloryzacja wiąże się z realizacją nietypowego zlecenia. Jednym z tego typu zadań jest wykonanie tzw. ombre, czyli koloru ciemnego przechodzącego w jasny. Fryzjer zadba także o farbowanie odrostów, dzięki czemu fryzura nadal będzie wyglądała naturalnie.

Koloryzacja może być również zrealizowana w taki sposób, by uzyskać charakterystyczny efekt rozświetlający. Usługa balayage dostępna jest w dobrych salonach fryzjerskich i podobnie jak inne, powinna być wykonana z należytą starannością – z tego względu warto powierzyć jej przygotowanie doświadczonemu, wykwalifikowanemu fryzjerowi. Zadba on też o upięcia włosów, które wykonane mogą być w sposób naturalny lub efektownie na specjalną okazję, np. ślub, a ofertę salonu uzupełni dekoloryzacja oraz kompleksowa regeneracja.

Opracowanie:
Gliwice, Bernardyńska 10 lok. III
tel. 32 725 16 49
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz