Materiał Partnera

Kompleksowa organizacja podróży służbowej. Dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Kompleksowa organizacja podróży służbowej. Dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Częste podróże służbowe stały się znakiem naszych czasów. Podróżują zarówno szeregowi pracownicy w celach szkoleniowych, jak i prezesi dużych firm, by nawiązać współpracę z zagranicznym kontrahentem. Organizacja podróży służbowej zabiera sporo czasu i bywa problematyczna, szczególnie wtedy, gdy transport ma odbyć się za pomocą samolotu. Możemy jednak to zadanie powierzyć specjalistom. Dlaczego warto to zrobić?

Bez zmartwień, bez stresu

Organizacja zagranicznej podróży służbowej dla sporej grupy pracowników to duże przedsięwzięcie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, co jest dla osoby odpowiedzialnej niemałym stresem. Dużym wyzwaniem jest także zapewnienie podwładnym optymalnych warunków transportu i pobytu w miejscu docelowych, mając na uwadze względy ekonomiczne. Na podróż służbową składa się przecież obustronny transport, nocleg i wyżywienie. A to wszystko kosztuje. W przypadku grupy kilku pracowników, organizacja zagranicznej podróży służbowej będzie wiązać się z dużym wydatkiem. Jednak korzystając z usług profesjonalnej firmy, takiej jak CST Lotnicze z Krakowa, możemy zaoszczędzić na obsłudze delegacji. W jaki sposób? Przedsiębiorstwa, które zajmują się kompleksową organizacją podróży służbowych, posiadają rozbudowaną siatkę kontaktów. W jej skład wchodzą najpopularniejsi przewoźnicy, linie lotnicze, hotele, motele czy firmy cateringowe. Współpraca z firmami z różnych branż owocuje atrakcyjnymi rabatami i promocjami, którymi dane przedsiębiorstwo może podzielić się z klientem.  Firmy zajmujące się obsługą delegacji wyręczą nas całkowicie w zaplanowaniu i całościowej organizacji podróży służbowej za niewielką opłatą. Bardzo często kooperacja tego typu jest dla pracodawcy dużo bardziej opłacalna. Dodatkowo nie traci on czasu na organizację delegacji na własną rękę i nie martwi się o jej prawidłowy przebieg.

Jakich formalności dopełni firma organizująca delegacje?

Firmy, które zajmują się organizacją zagranicznych podróży służbowych, po podpisaniu umowy z osobą upoważnioną i zapoznaniu się z wszystkimi wytycznymi, dotyczącymi delegacji dopełnią wszelkich formalności, związanych z wyjazdem. Wyszukają dla swojego usługobiorcy najszybsze i najbardziej okazyjne połączenia lotnicze, zajmą się ubezpieczeniem podróży i transferu z lotniska. Ponadto zarezerwują hotel w miejscu docelowym, zgodnie z ustalonym budżetem. Takiemu przedsiębiorstwu możemy zlecić również wynajęcie samochodu czy innego środka transportu. Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest dokonanie bezpłatnej rezerwacji na realizację usługi, na następnie potwierdzenie jej realizacji.

Opracowanie:
Kraków, Rynek Główny 30 lok. 8
tel. 12 350 27 88
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz