Materiał Partnera

Kompleksowa opieka weterynaryjna dla twojego pupila

Kompleksowa opieka weterynaryjna dla twojego pupila

Dobry weterynarz jest na wagę złota. Jeśli zależy ci na dobru i bezpieczeństwie zwierzaka dołóż wszelkich starań, by wybrana przez ciebie lecznica spełniała wszystkie twoje oczekiwania, a jej pracownicy byli pasjonatami kochającymi zwierzęta. Jeśli szukasz miejsca, kliniki weterynaryjnej dla swojego czworonożnego przyjaciela, gdzie zostanie objęty profesjonalną i kompleksową opieką lub chcesz zafundować pupilowi zestaw zabiegów pielęgnacyjnych, skontaktuj się z Lecznicą Weterynaryjną Mirak Mirosław Rak z Torunia.

Przyjazne miejsce

Niezależnie czy to mały gabinet, czy klinika weterynaryjna, pracujący w niej personel powinien przede wszystkim lubić zwierzęta i mieć do nich podejście. Wizyty u weterynarza są dla zwierzaków bardzo stresujące, a czasami wręcz traumatyczne, dlatego zapewnienie im maksymalnego komfortu i poczucia, że nikt nie chce im zrobić krzywdy jest niezwykle ważne. W lecznicy MIRAK zespół składa się z doświadczonych lekarzy weterynarii, którzy do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem i pasją. Nieustannie się dokształcają biorąc udział w wielu konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach. Klinika kieruje się mottem: regularna opieka to najlepsze lekarstwo. Weterynarzom zależy, by zwierzęta, które do nich trafiają, były pod ich opieką przez całe swoje życie.

Kompleksowa oferta

Oferta kliniki jest bardzo rozbudowana. Świadczy ona usługi weterynaryjne w zakresie szeroko rozumianej profilaktyki zwierząt (odrobaczanie, wszelkie szczepienia: psów, kotów, królików, fretek i gołębi, kastracja, sterylizacja, zabezpieczenia przeciw pchłom i kleszczom). Wystawia paszporty dla zwierząt i oznacza je mikroczipami. Zwierzętom pod kątem diagnostyki w lecznicy wykonuje się badania parazytologiczne (na obecność pasożytów w przewodzie pokarmowym), EKG, RTG i USG, różnego rodzaju badania mikrobiologiczne. Przeprowadzane są także badania morfologiczne oraz biochemiczne. Zwierzęta są objęte opieką stomatologiczną. Szeroki zakres usług pod kątem leczenia wielu chorób (m.in. neurologicznych, onkologicznych czy kardiologicznych) gwarantuje, że personel kompleksowo zajmie się pupilem.

Przy klinice działa salon piękności dla zwierząt, gdzie można przyjść ze swoim ulubieńcem i zafundować mu cały pakiet zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Ponadto salon ten organizuje kursy groomerskie, więc jeśli ty lub ktoś z twoich znajomych chce zostać psim fryzjerem to może skorzystać z takiego szkolenia.

Opracowanie:
Toruń, św. Józefa 113
tel. 694 496 673
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz