Materiał Partnera

Kompleksowa oferta Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Alergo-Med!

Kompleksowa oferta Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Alergo-Med!

Zdrowie mamy tylko jedno, dlatego koniecznie musimy o nie dbać. Gdy występują u nas niepokojące dolegliwości, to powinniśmy udać się do odpowiedniej placówki medycznej. Godną polecenia jest Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Alergo-Med, która składa się z kilku poradni zlokalizowanych na terenie Poznania. Dlaczego warto korzystać z jej oferty? Sprawdź!

Wiele poradni lekarskich

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Alergo-Med to kilka poradni, które znajdują się w Poznaniu przy ulicy Niedziałkowskiego 10A (odbywają się tutaj wizyty prywatne) i przy ulicy Słowackiego 8 (gdzie pacjenci mogą korzystać z usług w ramach NFZ).

W obu tych miejscach funkcjonuje poradnia alergologiczna, która przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Warto ją odwiedzić, jeśli występują u nas uciążliwe objawy alergii. Do głównych oznak zaliczamy katar sienny, który jest inny niż “zwykły” katar. Często wraz z nim występują np. napady kichania czy łzawienie oczu. W Alergo-Med specjaliści zajmują się zarówno diagnozowaniem alergii za pomocą skórnych testów punktowych, naskórkowych testów płatkowych oraz poprzez oznaczenie swoistej immunoglobuliny E w surowicy krwi, jak i ich leczeniem.

Do poradni alergologicznej w Poznaniu mogą zgłosić się także pacjenci zmagający się m.in. z atopowym zapaleniem skóry czy astmą. W opisywanej przychodni lekarskiej funkcjonuje również poradnia pulmonologiczna. Do wizyty w tym miejscu powinny skłonić nas takie objawy jak świszczący oddech, czy często nawracające infekcje układu oddechowego. Ponadto w placówce medycznej przy ul. Niedziałkowskiego 10A działa poradnia dermatologiczna i dietetyczna.

Dlaczego warto zaufać lekarzom ze Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Alergo-Med?

Przede wszystkim dlatego, że Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Alergo-Med to miejsce, w którym pracuje wykwalifikowany personel. Wszystkie gabinety są odpowiednio wyposażone w nowoczesny sprzęt, który umożliwia sprawną diagnostykę. Poza tym lekarze zawsze dbają o komfort pacjentów, natomiast umówienie się na wizytę jest bezproblemowe.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz