Materiał Partnera

Kompleksowa oferta nowoczesnej firmy transportowej Jerzy PTHU

Kompleksowa oferta nowoczesnej firmy transportowej Jerzy PTHU

Transport sporych ładunków to w większości przypadków konieczność wykorzystania ciągnika siodłowego wraz z naczepą. Tego typu pojazdami dysponuje firma transportowa Jerzy PTHU Cabała, która nieustannie dba o jak najlepszy stan techniczny swoich aut ciężarowych. Dzięki sporej dostępności różnego rodzaju naczep możliwy jest przewóz nietypowych towarów, a uzupełnienie oferty stanowi serwis pojazdów.

Usługi transportowe na najwyższym poziomie

Przewóz konkretnych ładunków na dalekim dystansie należy powierzyć specjalistom. Doświadczona firma transportowa dysponująca nowoczesną flotą samochodów ciężarowych oraz przystosowanych naczep jest w stanie zrealizować nawet złożone zlecenia w tym zakresie. W taki właśnie sposób funkcjonuje Jerzy Cabała PTHU – przedsiębiorstwo, które od wielu lat świadczy usługi transportowe na najwyższym poziomie. Oferta tej firmy obejmuje różne typy naczep, w tym m.in. wymagane przy przewozie mrożonek chłodnie.

Warto także wspomnieć o zróżnicowaniu transportowanych przez Jerzy Cabała PTHU ładunków. Fachowcy z tej firmy dysponują możliwościami przewozowymi, dzięki którym łączna waga towaru może wynosić nawet 24 tony. Naczepy oferowane przez Jerzy Cabała PTHU są również przystosowane do transportu palet – jeden zestaw jest w stanie dostarczyć ich aż 34. Przedsiębiorstwo zapewnia pełne bezpieczeństwo m.in. dzięki ubezpieczeniu OC przewoźnika krajowego o wartości 100 tysięcy złotych. Co ciekawe, firma Jerzy PTHU Cabała świadczy też kompleksowe usługi serwisowe dla samochodów ciężarowych i nie tylko.Specjalistyczny serwis

Warsztat, jakim dysponuje firma Jerzy Cabała PTHU, wyposażony jest w nowoczesne maszyny oraz narzędzia przystosowane do obsługi nie tylko aut osobowych, ale też ciężarówek czy samochodów dostawczych. W połączeniu ze świadczonymi przez tych specjalistów usługami transportowymi daje to możliwość regularnego serwisowania pojazdów wykorzystywanych do dalekich przewozów. Ich intensywna eksploatacja powoduje szybsze zużycie poszczególnych komponentów, dlatego tak ważne jest sprawdzanie stanu technicznego m.in. samochodów ciężarowych, co gwarantuje firma Jerzy Cabała PTHU.

Naprawa pojazdów wykonywana przez ten serwis dotyczy jednak nie tylko aut o sporej masie. Wykwalifikowani mechanicy z Jerzy Cabała PTHU z powodzeniem zadbają także o samochody osobowe i dostawcze. Firma ta świadczy zatem kompleksowe usługi zarówno w zakresie transportowania różnego rodzaju materiałów, jak i serwisowania pojazdów. Spore doświadczenie w obu branżach gwarantuje wysoką jakość realizacji zleceń, co jest niewątpliwie istotnym atutem przedsiębiorstwa Jerzy Cabała PTHU.

Opracowanie:
Wrocław, Buforowa 4e
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz