Artykuł sponsorowany

Kompleksowa oferta hurtowni opakowań Centropack

Kompleksowa oferta hurtowni opakowań Centropack

Każda firma zajmująca się produkcją dba o to, aby jej towar był dobrze zapakowany i zabezpieczony. Niezależnie od tego czy mówimy o branży spożywczej czy przemyśle, wszędzie wykorzystuje się środki odpowiednie do rodzaju asortymentu oraz późniejszego transportu. W tym celu sięga się po przeróżnego rodzaju folie i opakowania foliowe, wypełniacze styropianowe, pianki oraz taśmy. W Łodzi hurtownię opakowań foliowych prowadzi firma Centropack.

Wszechstronne zastosowanie opakowań foliowych

Produkty opakowaniowe wykorzystywane są w wielu przedsiębiorstwach, ponieważ nadają się do detalicznego pakowania towaru oraz jako zabezpieczenie zbiorcze w trakcie transportu. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie asortyment należy odizolować od środowiska zewnętrznego, by nie uległ uszkodzeniu lub zanieczyszczeniu, a więc przy produkcji żywności, w przemyśle, rolnictwie i branżach usługowych. Producenci opakowań foliowych dbają o to, by ich towar był wytrzymały, odporny na czynniki mechaniczne oraz znajdował wszechstronne zastosowanie. Nie bez znaczenia jest również możliwość poddania takiego produktu późniejszemu recyklingowi, dlatego nowoczesne firmy zajmujące się sprzedażą i dystrybucją opakowań foliowych, jak Centropack z Łodzi, dbają o to, aby ich asortyment spełniał wszelkie ekologiczne normy, a w trakcie utylizacji nie emitował szkodliwych związków do atmosfery.

Szeroka oferta branży opakowaniowej

Branża opakowaniowa dedykuje firmom produkcyjnym i przedsiębiorstwom handlowo-usługowym bardzo szeroki asortyment. Profesjonalne hurtownie zaopatrzone są w towar kompleksowo, a więc oferują artykuły, które można wykorzystać na każdym etapie produkcji i transportu. Hurtownia opakowań foliowych Centropack posiada dodatkowo ofertę dla branży rolniczej, w której znajdują się: folie do sianokiszonki i pryzm, siatki rolnicze dla pras oraz sznurki i taśmy naprawcze do balotów. Asortyment firmy obejmuje także maszyny do pakowania oraz takie produkty, jak:

  • folie termokurczliwe,
  • folie spożywcze PCV,
  • folie stretch,
  • taśmy,
  • taśmy spinające wykorzystywane w rolnictwie,
  • folie PP polipropylenowe,
  • folie PE polietylenowe,
  • folie pęcherzykowe bąbelkowe,
  • pianki polietylenowe,
  • wypełniacze styropianowe.

Wieloletnie doświadczenie, zespół specjalistów oraz szeroka gama oferowanych produktów pozwalają przedsiębiorstwu spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, a doskonałe wyposażenie techniczne sprawia, że firma Centropack realizuje również zamówienia niestandardowe w indywidualnie ustalonym terminie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz