Artykuł sponsorowany

Kompleksowa obsługa i serwis w Elektro-Lift Piotra Kaczmarka!

Kompleksowa obsługa i serwis w Elektro-Lift Piotra Kaczmarka!

Jesteś mechanikiem samochodowym i chciałbyś ułatwić sobie pracę, która nie należy do łatwych i przyjemnych? Naprawa auta wymaga wiele wysiłku, a bardzo często trzeba wyciągnąć z pojazdu silnik, który waży nie mało i trudno jest to zrobić w pojedynkę. Warto kupić do swojego serwisu żurawia warsztatowego, który pomoże Ci wykonać najcięższe zadania. Nie musisz się martwić o jego konserwację zatrudniając profesjonalną firmę Elektro-Lift!

Jaki żuraw warsztatowy najlepiej sprawdzi się w mechanice pojazdowej?


Najistotniejszym elementem w żurawiu warsztatowym jest jego wysięgnik, który jest w stanie podnieść przedmioty ważące nawet tonę. Jest to poziome ramię urządzenia, na którym zamontowany jest wózek jezdny, a na nim jest wciągnik, który może być elektryczny lub ręczny. To solidne maszyny, które stworzone są z bardzo wytrzymałych materiałów. Jaki żuraw sprawdzi się w serwisie samochodowym?

Po pierwsze trzeba zastanowić się jaki ciężar będzie podnoszony przez urządzenie, a także sprawdzić jego maksymalne obciążenie. Po drugie warto przemyśleć, na jakim obszarze dany sprzęt będzie pracował. Trzeba dobrać wysokość żurawia i długość wysięgnika, by mieć pewność, że zmieści się on w Twoim warsztacie. Ostatnim krokiem jest wybranie modelu ręcznego lub elektrycznego.

Konserwacja i przegląd żurawi warsztatowych


Serwis żurawi warsztatowych powinno się zostawić specjalistom ze względów bezpieczeństwa. Firma Elektro-Lift świadczy kompleksowe usługi dotyczące wszelkiego rodzaju napraw i przeglądu tego typu urządzeń. Ponadto oferują między innymi:

  • serwis urządzeń dźwigowych,

  • montaż dźwigów,

  • montowanie wind,

  • serwis suwnic.

Przedsiębiorstwo to gwarantuje klientom szybką reakcję na wezwanie dotyczącej awarii. Kadra składa się z doświadczonych pracowników, dla których skomplikowane naprawy nie stanowią przeszkody. Głównie specjalizują się w obsłudze urządzeń dźwigowych wszelkiego rodzaju, a swoje usługi wykonują dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz