Materiał Partnera

Kompleksowa obsługa geodezyjno-kartograficzna inwestycji budowlanej

Kompleksowa obsługa geodezyjno-kartograficzna inwestycji budowlanej

Każda inwestycja budowlana wymaga zaangażowania uprawnionego geodety. Specjalista jest w stanie wykonać niezbędne pomiary, a kompleksowa obsługa geodezyjno-kartograficzna pozwala na precyzyjną realizację założeń projektowych. Tomasz Grams to geodeta z wieloletnim doświadczeniem, który jest w stanie zająć się sporządzaniem map do celów projektowych, wykonuje niezbędne pomiary czy inwentaryzacje. Co dokładnie wchodzi w zakres świadczonych usług?

Przygotowanie do realizacji

Wykonanie projektu budowlanego na terenie Polski możliwe jest tylko w sytuacji, gdy inwestor dysponuje aktualną mapą do celów projektowych. Sporządzeniem tego typu opracowania kartograficznego zajmie się geodeta Tomasz Grams, który jest w stanie przygotować taką mapę zarówno w wersji analogowej, jak i numerycznej. W tym wypadku konieczne jest przeprowadzenie pomiarów w terenie – czynności te Tomasz Grams realizuje w sposób profesjonalny, wykorzystując nowoczesny sprzęt i innowacyjne technologie geodezyjno-informatyczne.

Za ich pomocą wykonywane jest też tyczenie budynków, obiektów budowlanych i sieci uzbrojenia terenu. Wchodzące w zakres kompleksowej obsługi geodezyjno-kartograficznej inwestycji wytyczanie w terenie jest niezwykle istotne dla powodzenia całego przedsięwzięcia i gwarantuje przeniesienie obiektu na grunt zgodnie z założeniami projektowymi. Uprawniony geodeta Tomasz Grams jest w stanie zająć się także innymi usługami geodezyjno-kartograficznymi – jakimi konkretnie?

Niezbędna inwentaryzacja

Inwentaryzacja jest konieczna i kluczowa w przypadku inwestycji budowlanych. Geodeta Tomasz Grams w ramach świadczonych usług proponuje swoim klientom możliwość wykonania inwentaryzacji przyłączy i obiektów liniowych. Specjalista ten zajmie się też niezwykle istotną inwentaryzacją powykonawczą. To właśnie dzięki niej budynek może otrzymać pozwolenie na użytkowanie, dlatego tak istotne jest jej zrealizowanie. Wykonujący tego typu czynności z należytą rzetelnością i profesjonalizmem Tomasz Grams wskazać może wszelkie nieprawidłowości w obiekcie względem założeń projektowych i wydać opinię na temat realizacji inwestycji.

Po pozytywnej weryfikacji budynki czy budowle mogą być z powodzeniem, w pełni legalnie eksploatowane. Kompleksowa obsługa geodezyjno-kartograficzna inwestycji budowlanej przeprowadzona przez geodetę uprawnionego Tomasza Gramsa to również możliwość sporządzenia opracowań uwzględniających indywidualne wymogi klienta. Dopasowanie do jego potrzeb jest najważniejsze, dlatego geodeta Tomasz Grams zawsze dostosowuje swoje prace do indywidualnych preferencji zlecającego obsługę geodezyjno-kartograficzną.

Opracowanie:
Łuków, marsz. Piłsudskiego 29
tel. 601 916 122
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz