Materiał Partnera

Komfortowe domki nad morzem - sposób na udany wypoczynek

Komfortowe domki nad morzem - sposób na udany wypoczynek

Jak co roku, wielu z nas zastanawia się, gdzie spędzić urlop. Oferty biur podróży kuszą zagranicznymi wycieczkami, jednak planując wakacyjny odpocznek, warto pamiętać o tym, co mamy na wyciągnięcie ręki - o polskim morzu. Nad Bałtykiem znajdują się jedne z najpiękniejszych piaszczystych plaż w Europie. Złocisty, delikatny piasek i bezkres morza zachęcają do wypoczynku nie tylko latem.

Zalety urlopu nad morzem Bałtyckim

Urlop nad morzem to doskonały sposób na wypoczynek bierny i aktywny. Miłośnicy leżenia na plaży złapią piękną opaleniznę i duże dawki witaminy D, natomiast zwolennicy aktywności fizycznej będą mieli znakomitą okazję do uprawiania sportów wodnych.

Nie sposób nie wspomnieć też o korzystnym działaniu jodu - pierwiastka, który jest niezbędny do prawidłowego działania organizmu. Nie wszyscy wiedzą, lecz Bałtyk jest jednym z najbogatszych w ten pierwiastek regionów, np. w morzu Śródziemnym jest go znacznie mniej. Wystarczy przebywać blisko morza, np. spacerując po plaży, aby wchłonąć ten cenny pierwiastek (największe jego zagęszczenie jest do 300 metrów od brzegu).

Domki letniskowe jako atrakcyjny nocleg nad morzem

Jeśli już wybór miejsca masz za sobą, pozostaje jeszcze wybór noclegu w rozsądnej cenie. W przypadku rodzinnego wyjazdu lub wyjazdu z grupką znajomych, idealnym kompromisem między wygodą i ceną są domki letniskowe. Oto ich kilka zalet:

  • Lokalizacja. Domki są zwykle położone w cichych, spokojnych miejscach z bliskim dostępem do morza i plaży. Jest to duże udogodnienie zwłaszcza w przypadku urlopu z małymi dziećmi.
  • Wygoda. Czyli cisza, relaks, atrakcje dla całej rodziny, np. grill, ognisko, bliskie sąsiedztwo wypożyczalni sprzętu wodnego.
  • Dobre wyposażenie. Domki nad morzem są nie tylko bazą noclegową. Są również wyposażone w aneks kuchenny, który umożliwia przygotowanie szybkich posiłków przed wyjściem na plażę.
  • Cena. Kolejną ogromną zaletą wynajmu domków jest bardzo atrakcyjna cena. W zależności od rodzaju domku, jego lokalizacji i sezonu turystycznego, jego cena może wynieść zaledwie 200 zł za dobę.

Domki blisko morza w Niechorzu

Szukając kwatery nad Bałtykiem, warto zapoznać się z ofertą domków firmy Sea Bay Beata Topola. Ośrodek wypoczynkowy dysponuje urokliwymi pięcioosobowymi domkami położonymi zaledwie 120 metrów od plaży. Komfortowe warunki umożliwiają wypoczynek dla całej rodziny. Domki piętrowe składają się z dwóch sypialni, salonu z kuchnią i łazienki. Kuchnia jest wyposażona w naczynia i sprzęty niezbędne do przygotowania posiłków. Przy wejściu do domków znajduje się taras, na którym można spędzać czas, gdy nie oddajemy się słodkiemu lenistwu na plaży. W standardowym wyposażeniu otrzymamy również zestaw plażowicza - leżak, koc, parawan.

Opracowanie:
Niechorze, Leśna 7
tel. 91 386 34 46
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz