Materiał Partnera

Kolczyki czy bransoletka z grawerem? Wybierz prezent na Dzień Matki

Kolczyki czy bransoletka z grawerem? Wybierz prezent na Dzień Matki

Najważniejszą osobą w życiu każdego człowieka jest mama. Od pierwszych chwil życia jest obecna zawsze, kiedy tego potrzebujemy. Troszczy się,  opiekuje, obdarza miłością, z czasem staje się najlepszym przyjacielem i słuchaczem, zawsze służy radą. Dzień Matki to wspaniała okazja, by wyjątkową, spersonalizowaną biżuterią podziękować jej za wszystko. Podpowiadamy, co wybrać i razem z mamą celebrować jej święto.

Złoto zawsze w modzie

Bez względu na to czy będą to kolczyki czy bransoletka warto zdecydować się na ponadczasowe złoto. Materiał ten nigdy nie wychodzi z mody, jest klasyczny i niezwykle elegancki. Wspaniale podkreśli każdy typ urody, uwydatni charakter i piękno obdarowanej mamy. Jak mówi ekspert ze sklepu jubilerskiego Diamgold: „14 – lub 8- karatowe złoto w różnej postaci to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Mogą to być zarówno kolczyki jak i uniwersalne łańcuszki, czy wisiorki z ozdobnym elementem. Jeśli komuś brakuje pomysłu, warto zdecydować się na złoto – uniwersalność i prostota zawsze się obroni. ” Tak więc złota nigdy za wiele.

Grawerowanie – tak czy nie?

Zdecydowanie tak! Spersonalizowany napis, ważny cytat  czy nawet znak zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Taka biżuteria jest jedyna w swoim rodzaju, przywołuje wspomnienia a także symbolizuje więź i przywiązanie do osoby, której dajemy prezent. W przypadku Dnia Matki jednym z pomysłów mogło by być motto, które mama zawsze powtarzała w dzieciństwie, jej ulubiony cytat z książki, słowa kołysanki, którą co wieczór śpiewała ci na dobranoc lub coś o czym wiecie tylko wy z pewnością wywoła uśmiech na twarzy mamy.

Co wybrać, by sprawić radość?

Kupienie trafionego prezentu w postaci biżuterii wymaga od nas znajomości stylu i preferencji naszej mamy. Jeśli złoto powoduje u niej reakcję alergiczną wybierzmy srebro lub kamień szlachetny. Mama lubi minimalizm? Zamiast długich kolczyków, które obecnie wpisują się w obowiązujące trendy, można wybrać delikatne, skromne wkładane do ucha. W innym przypadku zdecyduj się na bogato zdobiony naszyjnik lub efektowny zegarek  na złotej bransolecie. Brylant to także opcja, która powinna sprawdzić się bez względu na styl. Klasyczny pierścionek z brylantowym oczkiem, uzupełniony o grawer będzie pamiątką na długie lata. Jeśli mama śledzi nowinki związane z modą, lubi eksperymentować i nie boi się oryginalnych dodatków spinka do włosów będzie strzałem w dziesiątkę.  Te i inne pomysły na prezent na Dzień Matki z pewnością znajdziecie w sklepie jubilerskim Diamgold w Brodnicy. 

Opracowanie:
Brodnica, Duży Rynek 13
tel. 54 498 34 17
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz