Artykuł sponsorowany

Klimatyzacja i wentylacja – tylko z firmą Klimel!

Klimatyzacja i wentylacja – tylko z firmą Klimel!

Od systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w domu zależy nie tylko to, jaki będzie w nim panował mikroklimat oraz temperatura, ale jakie będzie nasze samopoczucie i poziom zdrowia. Dobrze przygotowane instalacje, które są regularnie serwisowane i przeglądane pod kątem technicznym, powinny zapewnić komfort nawet osobom z poważnymi chorobami układu oddechowego, takimi jak astma, czy alergie wziewne. Wysoką jakością wdrożeń różnych systemów, wyróżnia się firma Klimel. Poznaj jej działalność!

Usługi projektowania klimatyzacji

Wdrażanie klimatyzacji w domu jest stosunkowo proste, inaczej jest jednak ze sklepami, biurami, czy też wielkopowierzchniowymi halami produkcyjnymi oraz magazynowymi. To wtedy bardzo ważne jest stworzenie kompleksowego projektu, który uwzględni parametry takie jak: współczynnik przenikania ciepła, rodzaj wykorzystywanego systemy grzewczego, szczelność pomieszczeń – w tym głównie okien i drzwi – a także uwarunkowania techniczne budynku, m.in. to czy zastosowano w nim wentylację mechaniczną, czy grawitacyjną. W przypadku nawet najmniejszych zleceń, szczegółowe projekty oparte o bilanse energetyczne, przygotowuje przedsiębiorstwo Klimel. Jest ono w stanie wdrożyć zarówno pojedyncze klimatyzacje sufitowe, czy naokienne, działające dzięki jednemu agregatorowi zewnętrznemu, jak i złożone systemy oparte o działanie wielu klimatyzatorów, podłączonych do odpowiedniej ilości urządzeń umieszczanych na fasadach budynków. Warto przy tym wiedzieć, że wieloletnia praktyka w branży, posiadanie nowoczesnego sprzętu, a także współpraca z najlepszymi dystrybutorami urządzeń klimatyzujących, pozwala firmie Klimel, na tworzenie w pełni zautomatyzowanych i zintegrowanych ze sobą systemów, które działają w ramach Inteligentnego Zarządzania Budynkiem.Serwisowanie klimatyzacji i urządzeń chłodniczych

Doskonała znajomość konstrukcji różnych urządzeń od wielu producentów, pozwala ekspertom z firmy Klimel, serwisować sprzęty w taki sposób, aby zawsze po naprawie uzyskiwały one najwyższe parametry swojej funkcjonalności. Warto również korzystać z obsługi tej firmy w ramach stałych przeglądów technicznych oraz konserwacji swoich urządzeń – mowa zarówno o klimatyzatorach, agregatach zewnętrznych, czy szeregu różnych urządzeń chłodniczych, także tych powszechnie wykorzystywanych w branży spożywczej, czy też w sektorze magazynowym.

Energooszczędność i proekologiczność

Olbrzymim zaufaniem klientów indywidualnych i biznesowych, firma Klimel, została obdarzona, głównie dzięki swoim szerokim usługom, a także polityce energooszczędności oraz proekologiczności. Eksperci przedsiębiorstwa, zawsze bowiem, gwarantują wdrożenia projektów, które przyniosą znacznie oszczędności finansowe – m.in. związane z systemem grzewczym – a przy tym nie będą szkodzi środowisku naturalnemu i zdrowiu człowieka!

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz