Materiał Partnera

Klima-Care – serwisowanie klimatyzacji i usługi wulkanizacyjne

Klima-Care – serwisowanie klimatyzacji i usługi wulkanizacyjne

Najczęściej wykorzystywanymi usługami warsztatowymi związanymi z pojazdami osobowymi i nie tylko, są serwisowanie klimatyzacji, a także działania wulkanizacyjne. Z tego typu specjalistycznych prac, korzysta kilka razy w roku niezliczona liczba właścicieli pojazdów rolnych, budowlanych, ciężarowych, czy też osobowych. Szeroką ofertę przygotowała dla nich firma Klima-Care, działająca w Lubartowie, w okolicach Lublina.

Przegląd i naprawy klimatyzacji

Głównym profilem działalności warsztatu Klima-Care, jest obsługa różnego typu pojazdów, w związku z działaniami kontroli układu klimatyzującego, czy jego naprawy. Podmiot zajmuje się zatem między innymi napełnianiem i sprawdzaniem szczelności klimatyzacji, czy jej odgrzybianiem metodami ultradźwięków oraz ozonowania. Warto przy tym wiedzieć, że zakład wyposażony jest w mobilne urządzenia, co umożliwia świadczyć usługi serwisowe w miejscu wskazanym przez klienta. Z tej opcji szczególnie korzystają rolnicy, dla których dojazd do stacjonarnych warsztatów maszynami rolnymi, jest bardzo nieopłacalny oraz czasochłonny. 

Montaż klimatyzacji stacjonarnych

Oprócz serwisowania klimatyzacji motoryzacyjnych, firma Klima-Care, wyspecjalizowała się również w usługach montażu i napraw systemów stacjonarnych. Są one wykorzystywane w biurach, obiektach komercyjnych oraz publicznych, w domach i mieszkaniach, czy też w różnych punktach handlowych. Warto wiedzieć, że dzisiaj odpowiedni mikroklimat wnętrz, znacznie wpływa na nasze zdrowie. Sprawnie zamontowana i skalibrowana klimatyzacja, jest zatem bardzo ważna dla codziennego funkcjonowania.Usługi wulkanizacyjne

Bardzo ważną częścią oferty warsztatu Klima-Care, są usługi wulkanizacyjne. Mowa o wymianie ogumienia, pompowaniu kół azotem – dzisiaj stosuje się ten rodzaj pompowania powszechnie dla maszyn budowlanych i rolniczych, a coraz częściej również osobowych – obsłudze ogumienia run-flat, czy o komputerowym wyważaniu kół. Nie każdy zakład jest w stanie zapewnić tak nowoczesną technologię diagnostyczno-naprawczą, dlatego Klima-Care, objęła dzisiaj na rynku lokalnym pozycję jednego z liderów branżowych!

Diagnostyka komputerowa auta

Postępująca technologia motoryzacyjna powoduje, że wraz z nowszymi modelami aut, muszą rozwijać się również zakłady serwisowe. Dzisiaj bardzo ważnym standardem działalności, jest posiadanie sprzętu pozwalającego na wykonywanie diagnostyki komputerowej auta. To umożliwia bowiem rozpoznać różnego rodzaju awarie, czy usterki w błyskawicznym czasie, sprzyjając skróconemu procesowi naprawy i przekładając się na optymalizowanie kosztów usługi. Zakład Klima-Care w celu zapewniania najwyższej jakości swoich prac, wykonuje działania związane właśnie  z diagnostyką komputerową.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz