Materiał Partnera

Kim jest brafitterka i dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Kim jest brafitterka i dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Dobór odpowiedniego biustonosza jest bardzo ważny, ale wcale niełatwy. Profesjonalna porada na pewno będzie w tym przypadku pomocna. Dlatego właśnie powstała taka profesja jak brafitterka. Choć może niektórym ta nazwa nadal niewiele mówi, na szczęście coraz więcej salonów bielizny oferuje usługi brafitterskie. Na szczęście, bo odpowiednio dobrany biustonosz to nie tylko kwestia estetyki, ale i zdrowia.

Jak może pomóc nam brafitterka i dlaczego to takie ważne?

Brafitting oznacza z angielskiego dopasowywanie biustonosza. Stąd osobę, która takie usługi świadczy nazywamy brafitterką. Jej zadaniem jest doradzanie kobietom w doborze bielizny, ale nie tylko poprzez informowanie o najnowszych markach czy trendach. Głównym celem usługi brafitterskiej jest bowiem zadbanie o komfort klientki i perfekcyjne dopasowanie stanika do biustu, bez względu na jego rozmiar. Każda kobieta ma inne piersi i potrzeby, a profesjonalistka pomaga o nie zadbać.

Skąd w ogóle pomysł, że taka usługa jest potrzebna? Stąd, że biustonosz jest kluczowym elementem damskiej garderoby, a większość kobiet nie wie, jak wybrać odpowiedni. Dobrze dobrany stanik nie tylko pięknie się prezentuje, ale i pozwala zadbać o zdrowie biustu - i co ważne - kręgosłupa. Podtrzymane dobrym biustonoszem nie obciążają kręgosłupa, a my kobiety chodzimy wyprostowane i dumne ze swojego biustu. W salonie bielizny Malavi w Poznaniu usługa brafittingu jest dostępna dla wszystkich klientek i całkowicie bezpłatna. Dzięki temu każda z odwiedzających nas pań opuszcza salon z piękną i indywidualnie dobraną bielizną.

Obwód, miseczka, ramiączka, fason – jak dobieramy biustonosz?

Bielizna nie musi być wyłącznie praktycznym, funkcjonalnym elementem stroju. Ma oczywiście do spełnienia ważną funkcję, ale nie oznacza to konieczności rezygnacji z atrakcyjnego wyglądu. Koronki, ozdobne ramiączka, różne kolory i wzory – bielizna damska jest teraz dostępna w ogromnym wyborze. Należy jednak pamiętać, że wybierając stanik, musimy kierować się nie tylko kwestiami estetycznymi. Brafitterka pomoże nam pogodzić te dwie potrzeby i przede wszystkim wybrać odpowiedni fason.

W doborze biustonosza kluczowe jest oczywiście dobranie właściwego rozmiaru. Polki często popełniają błąd kupowania stanika zbyt luźnego w obwodzie. Przez to piersi nie są odpowiednio podtrzymane. Dokładne zmierzenie klientki w salonie bielizny to podstawa. Pozwala wybrać właściwą wielkość miseczki oraz długość w obwodzie. Kolejny krok to zademonstrowanie klientce, jak odpowiednio wyregulować ramiączka, które także znacząco wpływają na solidne podtrzymanie biustu. Ostatni aspekt to fason, gdyż biust będzie się zupełnie inaczej prezentował np. w bardotce niż w biustonoszu miękkim. Styl miseczki powinien być optymalny dla wygody kobiety, ale także podkreślać piękno jej piersi. Kiedy te wszystkie warunki zostaną spełnione, możemy mówić o doskonale dobranej bieliźnie.

Opracowanie:
Poznań, Traugutta 15 lok. 17F
tel. 570 001 501
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz