Materiał Partnera

Kiedy warto wziąć pod uwagę zaciągnięcie kredytu?

Kiedy warto wziąć pod uwagę zaciągnięcie kredytu?

Wiemy, że dla wielu z Was kredyt wydaje się ostatecznością. Nikt nie lubi długoterminowych zobowiązań, spłacania wysokich rat i niekorzystnego oprocentowania. Są jednak sytuacje, które wymuszają na nas wzięcie pożyczki. Warto wówczas udać się do zaufanego doradcy finansowego, który wybierze dla nas najlepszą i najkorzystniejszą opcję. I wcale nie będziemy na tym stratni!

Grosz do grosza, aż… wybudujecie dom!

Podobno prawdziwy mężczyzna ma do spełnienia trzy ważne zadania – musi wybudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna. Zdajemy sobie jednak sprawę, że ten pierwszy krok -budowa domu lub kupno własnego mieszkania – to inwestycja, która przerasta możliwości wielu ludzi… Nawet tych, którzy działają na rynku pracy od kilkunastu lat. Niestety niskie pensje i codzienne wydatki nie pozwalają na zbytnie oszczędności. W takiej sytuacji zaciągnięcie kredytu hipotecznego wydaje się jedynym słusznym rozwiązaniem. Nie traćcie już czasu i pieniędzy na wynajem – kwotę, którą przeznaczycie na ten cel, będziecie mogli odłożyć na spłatę pożyczki. I nie odwlekajcie decyzji tylko dlatego, że nie macie pojęcia o warunkach zaciągania kredytów – wystarczy, że udacie się do pośrednika, z pomocą którego uzyskacie korzystne źródło finansowania.

Spirala nieszczęść

Zdarza się, że kredytobiorcy przeliczają swoje możliwości lub wpadają w kłopoty, które uniemożliwiają im spłatę pożyczki. I tak, by spłacić jeden kredyt, pożyczają pieniądze w innym punkcie. Spirala zadłużeń rośnie, a pechowcy stają się coraz bardziej bezradni. Z pomocą przychodzą kredyty konsolidacyjne, które łączą kilka kredytów w jeden, umożliwiając bezstresową i korzystną spłatę zadłużenia. Chcecie wiedzieć, ile wynosiłaby miesięczna rata w Waszym przypadku? Koniecznie umówcie się na wizytę w Opus – biurze kredytowym, który dostosuje pożyczkę do Waszych indywidualnych potrzeb.

Pożyczka na czterech kółkach

Wasz wysłużony samochód nadaje się już jedynie na złom? Chcecie powiększyć swoją firmową flotę? A może po prostu czujecie, że nadszedł czas na zmiany? Jeśli nie dysponujecie oszczędnościami, które pozwoliłyby Wam na kupno nowego auta za gotówkę, koniecznie weźcie pod uwagę zaciągnięcie kredytu. Zdecydujcie tylko, z jakiego źródła będziecie chcieli zakupić pojazd –  z salonu, komisu czy osoby prywatnej – i zastanówcie się, ile pieniędzy możecie na to przeznaczyć.

Inwestycja w pewną przyszłość

Dobrze prosperująca firma to gwarancja pewnej przyszłości! Pamiętajcie jednak, że nie można stać w miejscu, kiedy rynek zalewany jest przez coraz młodszą i pełną pomysłów konkurencję. Jeśli poważnie myślicie o rozwoju, z pewnością przyda się Wam gotówka. Opracujcie dobry biznesplan, dowiedzcie się, jak uzyskać kredyt inwestycyjny i przystąpicie do działania! Bądźcie najlepsi w swoim fachu i inwestujcie w to, co da Wam pewny dochód.

Opracowanie:
Toruń, Targowa 26 lok. 28
tel. 793 179 115
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz