Materiał Partnera

Kiedy warto wynajmować busy transportowe

Kiedy warto wynajmować busy transportowe

Busy transportowe są dzisiaj wynajmowane przez klientów indywidualnych, a także biznesowych – małe i duże firmy. Najlepsze wypożyczalnie są zaś w stanie zagwarantować także przyczepy i lawety, a ich flota z pewnością będzie składała się z nowoczesnych pojazdów takich, jak na przykład popularne Citroen Jumper MAX i Renault Trafic.

Wynajem dla małych firm

Małe, rozwijające się firmy, które obsługują dużą ilość zleceń, ale których nie stać na zakup kolejnych busów transportowych, bardzo często korzystają z usług wynajmu pojazdów bez kierowców. Jest to dla nich możliwość stałego rozwoju, którego nie wstrzyma brak technologii, a także opcja znacznie tańsza, niż podjęcie współpracy z przedsiębiorstwami outsourcingowych usług przewozowych. Te bowiem liczą do kosztów kooperacji: opłaty drogowe, paliwo, koszty obsługi, a także koszty „wynajmu” danego pojazdu. Wybierając rozwiązania oferowane przez wypożyczalnie busów bez kierowców, płacimy głównie za sam najem, a wszystkie opłaty eksploatacyjne sami dostosowujemy do własnych potrzeb. Dla małych firm, przy jednorazowym wynajmie może być to oszczędność w granicach nawet 20%. Przy stałej współpracy i konieczności korzystania z zewnętrznej technologii, optymalizacja może zwiększać się nawet do 30-40% w skali np. roku (porównanie do usług transportowych firm spedycyjnych).

Opcja dla dużych firm

Również duże firmy zgłaszają się do wypożyczalni busów transportowych, czy auto-lawet. Najczęściej takie rozwiązanie wybierają wtedy, kiedy ich ośrodki przemysłowe, czy handlowe, produkują/zbywają zbyt dużą ilość wyrobów, których własna flota nie jest w stanie obsłużyć terminowo. W takim przypadku wypożyczenie busów transportowych, może okazać się zbawienne. Często taką opcję wykorzystują firmy budowlane, dekarskie, sklepy, pracownie instalatorstwa energetycznego, a także wiele przedsiębiorstw z innych branż dystrybucyjnych oraz produkcyjnych. Warto przy tym wiedzieć, że często stawiają one także na wypożyczanie przyczep, np. jedno- i dwuosiowych o ładowności od 450kg DMC do 3000kg DMC.

Rozwiązania dla klientów indywidualnych

Busy transportowe mogą obsługiwać kierowcy z kategorią prawa jazdy B. Oznacza to, że również wypożyczać je mogą z powodzeniem klienci indywidualni, którzy potrzebują takich pojazdów przy przeprowadzkach, przewozach mebli, zwierząt domowych, czy też np. własnego cateringu na wesela, Komunie Święte itp. Często osoby prywatne podejmują się wynajmu busów transportowych wtedy, kiedy sprzedają komuś z innego regionu Polski, cenne przedmioty – mowa zarówno o antykach, jak i wyposażeniu elektronicznym, czy rowerach górskich.

Jeśli jesteś zatem zainteresowany doraźną lub stałą współpracą z wypożyczalnią pojazdów, zgłoś się do firmy JUSTOM, która posiada nowoczesną i różnorodną flotę busów. Atrakcyjne ceny, klarowne umowy i brak „papierologii”, gwarantowane! 

Opracowanie:
Choszczówka Stojecka 56
tel. 25 759 92 35
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz