Materiał Partnera

Kiedy warto wybrać się nad łowisko „ZACISZE”?

Kiedy warto wybrać się nad łowisko „ZACISZE”?

Wypoczynek nad jeziorami jest w Polsce jedną z najchętniej wybieranych form spędzania wolnego czasu. Nic zatem dziwnego, że z roku na rok przybywa wędkarzy, którzy oddają się połowom dla rekreacji lub też zarobku. Swoje umiejętności mogą oni zaś doszkalać w miejscach będących łowiskami. W województwie opolskim warto odwiedzić hodowlę ryb słodkowodnych „ZACISZE”. To tam działa właśnie łowisko idealne dla amatorskiego połowu i nie tylko. Jest ono świetnie przygotowane między innymi do holowania nawet kilkunastokilogramowych karpi i szczupaków.

Łowisko – idealne miejsce dla wędkarzy amatorów

Łowiska to specjalnie przygotowane sztuczne stawy lub obszary naturalnych jezior, w których żyje dużo okazów słodkowodnych ryb. Właścicielka "ZACISZA" zapewnia, iż jej łowisko wypełnione jest zdrowymi oraz okazałymi karpiami i szczupakami, a także sumami, sandaczami, linami i karasiami.  Kto zaś powinien szczególnie zainteresować się takimi miejscami?

Do łowisk ściągają przede wszystkim wędkarze amatorzy, którzy na specjalnych obszarach wodnych mają szansę doskonalenia swoich umiejętności połowu m.in. metodą spinningową. To tam mogą również testować swój sprzęt i uczyć innych niełatwej sztuki holowania takich ryb jak karp czy szczupak. Warto również podkreślić, że łowiska umożliwiają połów ryb, które później uświetnią domową biesiadę. Jest to zatem sposób na kupno świeżych szczupaków i karpi. Na przybyszów odwiedzających łowisko „ZACISZE” czekają zatem atrakcyjne ceny. Liczyć można też na liczne atrakcje.

Wypoczynek na świeżym powietrzu, czyli atrakcje oferowane przez łowiska

Właścicielka łowiska „ZACISZE” podkreśla, że najlepsze łowiska w Polsce to miejsca nie tylko dla wędkarzy amatorów, ale także grupek znajomych czy też rodzin. W takim miejscach można bowiem zorganizować amatorskie zawody wędkarstwa, ogniska i pikniki, a także wieczorne biesiady przy smażonej rybie i gitarze. Właściciele łowisk udostępniają przestrzeń z plażą i wodą, a odwiedzający mogą ją wykorzystać wedle własnych potrzeb oraz pomysłów. Do łowisk zjeżdżają się zatem nie tylko wędkarze, ale także osoby uciekające latem od spalin i wielkomiejskiego zgiełku. 

W "ZACISZU" każdy może również skosztować świetnie doprawionych i grillowanych ryb, a piękne tereny wokół łowiska przynoszą ukojenie nerwów. Wypoczynek nad łowiskiem z piaszczystą plażą to zatem sposób na aktywne spędzenie czasu wśród drzew, wody oraz pasjonatów wędkarstwa. To oni wymieniają się doświadczeniami i zamieniają w prawdziwych profesjonalistów, których w Polsce nie brakuje. 

Opracowanie:
Januszkowice, Lesiany
tel. 662 544 958
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz