Materiał Partnera

Kiedy warto skorzystać z usług wypożyczenia narzędzi?

Kiedy warto skorzystać z usług wypożyczenia narzędzi?
Dzięki wykorzystaniu odpowiedniego zaplecza technicznego zdecydowana większość prac budowlanych może przebiegać zarówno szybciej, jak i o wiele bezpieczniej. Zdarza się jednak, że firma, chcąc zapewnić klientom kompleksową obsługę, podejmuje się zadań, które nie leżą w bezpośrednim zakresie ich działalności. Często brakuje wtedy odpowiednich narzędzi. Czy przedsiębiorcy są zatem skazani na zakup niezbędnych akcesoriów?

Wypożyczalnie narzędzi – aspekt ekonomiczny

Zakup narzędzi o wysokim stopniu wyspecjalizowania wiąże się oczywiście z poważnymi wydatkami, na które nie każdy może i rzadko kto chce sobie pozwolić. Dlaczego? Otóż dlatego, że dodatkowe koszty, które pojawiają się już podczas realizacji robót, w momencie, gdy klient zaakceptował wstępny kosztorys, mogą postawić opłacalność całej inwestycji pod znakiem zapytania. Nie należy zapominać o tym, że rozpoczęcie prac przez wykonawców często wiąże się z wygraniem przetargu, a co za tym idzie, zaoferowaniem najkorzystniejszej dla inwestora ceny. Choć kosztorysy zawierają pewien margines możliwości popełnienia błędów, nigdy nie jest on specjalnie duży. Niestety inwestorzy rzadko próbują postawić się na miejscu wykonawcy i w ogromnej ilości przypadków jednoznacznie odrzucają konieczność zwiększenia ceny usługi.

Doskonałym sposobem na wybrnięcie z tego trudnego problemu jest skorzystanie z usług profesjonalnych wypożyczalni narzędzi. Zdecydowanie należy do nich Centrum Narzędzi Kneblewski. Firma od wielu już lat zapewnia wykonawcom atrakcyjną cenowo ofertę wypożyczenia narzędzi i elektronarzędzi. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć zarówno na miłą atmosferę obsługi, jak i indywidualne podejście do każdego ze zleceń. Jakie jeszcze są plusy wypożyczenia narzędzi?

Wysoka jakość i brak kosztów stałych

Ogromną zaletą wypożyczenia różnego rodzaju specjalistycznych narzędzi jest przede wszystkim to, że w momencie, w którym ulegają one zniszczeniu lub awarii, a nie nastąpiło to z bezpośredniej winy wykonawcy, nie musi on ponosić kosztów związanych z ich naprawą. Obsługa wypożyczalni odda uszkodzony sprzęt do serwisu i zapewni nowe urządzenie bezpośrednio na plac budowy. Jako że najlepsze wypożyczalnie narzędzi konstruują swoją ofertę na podstawie akcesoriów najwyższej jakości, awarie zdarzają się naprawdę rzadko. O czym konkretnie mowa? Firmy budowlane mogą liczyć na łatwy dostęp do narzędzi producentów takich jak Bosch, Makita, Metabo, czy DeWalt. Są to produkty charakteryzujące się zarówno ogromną wydajnością, jak i łatwością obsługi.

Jakie konkretnie narzędzia można wypożyczyć? Młoty udarowo-obrotowe, szlifierki kątowe, przecinarki jezdne, ubijaki wibracyjne, zagęszczarki jednokierunkowe i rewersyjne, agregaty prądotwórcze, wiertnice i olejowe nagrzewnice powietrza. Jednym słowem wszystko, co nie zawsze jest na standardowym wyposażeniu firm budowlanych.

Opracowanie:
Słupsk, Grottgera 17d
tel. 59 841 79 90
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz