Materiał Partnera

Kiedy warto skorzystać z mobilnych usług sprzątania wnętrza pojazdu?

Kiedy warto skorzystać z mobilnych usług sprzątania wnętrza pojazdu?

Sprzątanie wnętrza pojazdu ważne jest nie tylko dla komfortu jego użytkowania, ale także dla utrzymywania jego wysokiego stanu technicznego. O ile właściciele użytkujący pojazdy do własnych potrzeb, najczęściej dbają o czystość samodzielnie, tak auta firmowe, są już czyszczone najczęściej przez profesjonalne firmy. Dowiedz się zatem kiedy warto skorzystać z ich profesjonalnych oraz, co warto podkreślić, mobilnych usług.

Oferta korzystna dla dostawców handlowych

Floty samochodów dostawczych, a także tiry i inne pojazdy transportowe, powinny być regularnie sprzątane tak, aby zapewnić sterylność przewożonych ładunków. Szczególne znaczenie ma to w przypadku branży spożywczej, która musi przestrzegać restrykcyjnych norm HACCP, czy GHP. Korzystanie z usług firm sprzątających jest zatem gwarancją zachowania najwyższych standardów, przy niskich kosztach zleconych prac.

Oferta skierowana do komisów

Dealerzy samochodowi również korzystają z usług sprzątających pojazdów, co ma duże znaczenie na proces sprzedażowy. Tu mowa o auto detailingu wewnętrznym, czyli o odświeżeniu wyglądu kokpitu. Prane są wtedy dywaniki, podsufitki, a tapicerka zostaje dokładnie wyczyszczona. Usunięte z niej są nawet uporczywe plamy, a specjalne detergenty przywracają jej fabryczną, intensywną barwę. Najlepsze firmy sprzątające zadbają nawet o odświeżenie deski rozdzielczej i innych elementów drewnianych, szklanych, tekstylnych, czy plastikowych.

Obsługa przewoźników osób

Szczególnie ważna w motoryzacji jest czystość pojazdów transportujących osoby – busy, taksówki, czy autobusy. To właśnie takie pojazdy powinny być sprzątane regularnie przez profesjonalne firmy, które są nawet w stanie nadać w nich odpowiednich zapachów, np. odżywczych ziół, czy „nowości”. Warto przy tym wiedzieć, że dla firm transportu osób, przede wszystkim liczy się błyskawiczność oraz elastyczność. Wielokrotnie ekipy sprzątające muszą zatem pracować w późnych godzinach wieczornych, w nocy, a nawet w weekendy oraz święta.

Obsługa służb mundurowych i pojazdów specjalistycznych

Również policja, straż pożarna, czy firmy ochroniarskie, wymagają utrzymania czystości pojazdów. Takie firmy, jak CLEAN TEAM, zapewniają dla nich profesjonalną obsługę. Są one również w stanie sprostać wymaganiom firm pogrzebowych i ich karawanów, szpitali i ich karetek, czy nawet zakładów komunalnych i ich szambowozów! Z usług utrzymania czystości wnętrza pojazdu może dzisiaj skorzystać każdy, zarówno podejmując z ekipami sprzątającymi stałą współpracę, jak i tę doraźną, na którą najczęściej decydują się klienci indywidualni. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz