Materiał Partnera

Keratynowe prostowanie włosów - głęboka pielęgnacja niezależnie od typu włosów

Keratynowe prostowanie włosów - głęboka pielęgnacja niezależnie od typu włosów

Sygnałem do koniecznej odbudowy włosów są już pierwsze oznaki wskazujące na nieznaczne niszczenie, osłabienie czy problemy ze skórą głowy. Wdrażane są przeróżne zabiegi mające na celu polepszenie ich stanu, przywrócenie żywotności, blasku i siły. Keratynowe prostowanie włosów to nie tylko sposób na zadbaną fryzurę, ładne i lśniące włosy, ale również sposób na poprawę ich kondycji, odpowiedź na właściwą pielęgnację, a przede wszystkich długotrwałe działania odbudowujące struktury włosa. Na kondycję włosów wpływ ma wiele czynników, zarówno tych, które działają od zewnątrz, jak i tych prowadzonych od wewnątrz. Często zabiegi pielęgnacyjne prowadzone w domu, nie są wystarczająco skuteczne. Konieczne jest wtedy skorzystanie z pomocy specjalistów.

Keratyna to zbawcza pomoc dla każdego typu włosów

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg nie tylko dla kobiet, które posiadają loki lub naturalnie falowane włosy. Zabieg ten polega na wdrożeniu przy pomocy wysokiej temperatury keratyny, czyli białka, które jest naturalnym budulcem włosa. To działanie odżywcze, któremu poddać się mogą kobiety posiadające różny typ włosów, szczególnie takich, które uległy zniszczeniu wskutek mechanicznych uszkodzeń spowodowanych częstym prostowaniem, suszeniem, farbowaniem. Zabieg keratynowego prostowania włosów przeprowadzają fryzjerzy z Hair – Spa, salonu fryzjerskiego z Warszawy. Według specjalistów, skupienie się na właściwej, domowej pielęgnacji włosów często nie wystarczy, aby doprowadzić je do pełnej witalności. Oddanie tego zadania ekspertom jest, więc koniecznością. Dobrze przeprowadzony proces keratynowego prostowania zapewnia długotrwały efekt.

Poprawa kondycji i wyglądu włosów

Zabieg keratynowego prostowania włosów, przeprowadzany przez fryzjerów z Hair – Spa, wymaga od specjalistów właściwego doświadczenia, ale i wiedzy. Równie ważne jest wykorzystanie produktów, które odznaczają się wysoką jakością, bogatym składem, o działaniu odbudowującym, nawilżającym i pielęgnacyjnym. Z tego względu specjaliści z Hair – Spa wykorzystują produkty najlepszych marek, w wysokiej jakości, wpływającej na prawidłowe działanie zabiegu i jego przebieg. Efekt, jaki eksperci uzyskują dzięki keratynowemu prostowaniu włosów, to ich blask i gładki, ale przede wszystkim również zdrowy wygląd. Efekty wizualne są jednocześnie odbiciem tego, jak zabieg wpływa na budowę włosa i poprawę jego wewnętrznej kondycji. Odżywienie, siła i odporność to wynik profesjonalnego prostowania keratyną, który utrzymuje się nawet do sześciu miesięcy. Prawidłowa pielęgnacja po przeprowadzeniu zabiegu jest równie istotna dla podtrzymania długotrwałego efektu.  

Opracowanie:
Warszawa, Grochowska 56 lok.u4
tel. 605 094 756
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz