Materiał Partnera

Keratynowe prostowanie włosów – czy warto się na nie zdecydować?

Keratynowe prostowanie włosów – czy warto się na nie zdecydować?

Keratynowe prostowanie włosów zyskało w ostatnim czasie bardzo dużą popularność. Zabieg zapewnia nie tylko dobrze ułożoną fryzurę, ale także mocne odżywienie włosów i ich zdrowy wygląd. Efekty są widoczne od razu i bardzo długo się utrzymują, a codzienna pielęgnacja włosów jest znacznie łatwiejsza. Podpowiadamy, kto powinien skorzystać z zabiegu oraz jakie efekty on zapewnia.

Kto powinien zdecydować się na keratynowe prostowanie włosów?

Zabieg keratynowy ma na celu nie tylko wyprostowanie włosów, ale także ich odżywienie, więc tak naprawdę może z niego skorzystać każdy, kto chciałby, aby jego włosy były lśniące i sprężyste. Keratynowe prostowanie włosów zalecane jest wszystkim tym, którym przeszkadza puszenie i elektryzowanie się włosów, których włosy są zniszczone i pozbawione blasku oraz trudno się układają. Trzeba zaznaczyć, że jest to zabieg, który będzie skuteczny nawet w przypadku grubych i kręconych włosów.

Istnieje jednak kilka sytuacji, w których zabieg keratynowy nie jest wskazany. Fryzjerzy są zgodni co do tego, że nie powinny się na niego decydować osoby, które często pływają na basenie w chlorowanej wodzie. Nie jest on wskazany również osobom, które często rozjaśniają włosy, lub których włosy są już bardzo zniszczone, a przez to kruche i łamliwe.

Należy pamiętać, że aby zabieg keratynowego prostowania przyniósł oczekiwane efekty, należy wykonywać go w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim. W woj. pomorskim godnym polecenia miejscem jest Pracownia fryzjersko-kosmetyczna Stylovewłosy, który znajduje się w Malborku.

Keratynowe prostowanie – dlaczego warto? Jakich efektów możemy się spodziewać?

Zabieg keratynowego prostowania zapewni widoczną od razu i długotrwałą poprawę wyglądu oraz kondycji włosów. Zyskają one blask oraz zdrowy wygląd i wyjątkową elastyczność. Zostaną zregenerowane i odżywione. Keratynowe prostowanie umożliwia również w łatwy sposób zdyscyplinowanie całej fryzury. Dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu na codziennej pielęgnacji włosów i układaniu fryzury. Będziemy mogli też zrezygnować z używania prostownicy, która niekorzystnie wpływa na kondycję włosów.

Po zabiegu keratynowego prostowania włosów efekty widoczne są od razu i przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymują się nawet ponad pół roku.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz