Materiał Partnera

Każdemu przyda się oczyszczanie z toksyn

Każdemu przyda się oczyszczanie z toksyn

Kłopoty ze zdrowiem, zmęczenie, niemożność wyspania się, zły stan cery, włosów, ciągła nadwaga mimo prób odchudzania – to mogą być oznaki przeładowania toksynami, z którymi organizm nie może sobie poradzić. Śmieciowe jedzenie, brak ruchu, zanieczyszczone środowisko – to główni winowajcy. Zmiana odżywiania i pewne korekty w sposobie życia zapewnią Ci lepsze samopoczucie.

Chroniczny brak czasu

Dziś liczy się szybkie tempo życia, dzień wypełnia praca i pogoń za pieniądzem. Nie mamy czasu na zdrowe domowe posiłki, więc kupujemy produkty gotowe, pełne polepszaczy smaków i konserwantów. Zmęczenie sprawia, że mało czasu przeznaczamy na spacery i rekreację na łonie natury. Od tego zaczynają się kolejne problemy, zaczyna szwankować zdrowie.

Zła dieta powoduje wzdęcia, gazy i problemy z wypróżnianiem się. Ciało może wydawać z potem nieładny zapach, to samo dotyczy oddechu. Wyraźnie osłabia się kondycja, zadyszkę łapiemy wchodząc już na drugie piętro. To wszystko jest wołaniem organizmu o pomoc. Trzeba zwolnić, zastanowić się i konsekwentnie wprowadzić zmiany. Równowaga w życiu i odpoczynek znakomicie wpłyną także na odczuwanie spokoju i poprawę nastroju.

Konieczny detoks

Do odtruwania podejdź łagodnie, przez kilka dni dobrze jest przygotować się powoli, stopniowo ograniczając dopływ toksyn w postaci cukru, kawy, używek i przetworzonych produktów. Należy dużo pić np. wody niegazowanej, niesłodzonych soków warzywnych, zielonej herbaty, czystka. Uzupełniamy florę bakteryjną poprzez spożywanie naturalnych, niesłodzonych jogurtów i kefirów, wprowadzamy kapustę kiszoną i ogórki kiszone. Codziennie jemy zielone warzywa. Całkowicie rezygnujemy z gotowych produktów, gotujemy lekkostrawne dania bez kostek rosołowych, za to przyprawione naturalnymi przyprawami.

Jeśli chcemy wprowadzić radykalny detoks możemy skorzystać z diety np. Marii Dąbrowskiej, opartej o warzywa i soki owocowe. Można też wspierać się dobrymi suplementami, np. K-Liquid Chlorofilem, który znakomicie oczyszcza i regeneruje komórki ciała, wspierając odporność. 

Niezastąpiony ruch

Gdy przejdziesz na zdrową dietę, zaobserwujesz u siebie więcej energii, mniej zmęczenia i większą ochotę do życia. Wtedy „kuj żelazo póki gorące”, wybieraj się na spacery do lasu, wskakuj na rower, biegaj i ćwicz na zewnętrznej siłowni. Każda aktywność fizyczna uwalniania zgromadzone w naszym ciele toksyny. Dzieje się to poprzez pocenie. Ruch poprawi także Twoje krążenie, dotleni ciało i napędzi przemianę materii. Jednym słowem – same korzyści.

K-Link Poland. Kinotakara to miejsce, gdzie znajdziesz znakomite produkty wspierające oczyszczanie organizmu. Dzięki nim wspaniale poprawisz samopoczucie. Zapraszamy!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz