Materiał Partnera

Kawa na zdrowie i urodę.

Kawa na zdrowie i urodę.

Kawa zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, wydłuża długość życia i dostarcza antyoksydantów, co z resztą potwierdziły badania. Kawa spożywana z umiarem dobrze wpływa na zdrowie. Kawa ma także korzystne działanie dla urody. Kofeina, plewy kawy oraz ich ekstrakty są wykorzystywane w produkcji kosmetyków. Kawa chroni przed silnymi promieniami słonecznymi, poprawia elastyczność skóry-jest zdrowsza i wzmocniona. Kawa stosowana jest jako peeling twarzy, skóry głowy, środek na opuchnięte oczy, to jedynie kilka właściwości. Kawa też motywuje do działania. Ten wspaniały napój ma ogrom zalet.

Kawa z ekspresu Jura E8 Touch Platinum.

Kawa z ekspresu pozwala przyrządzić najróżniejsze specjały kawowe o niezapomnianym aromacie: espresso, ristretto, cappuccino, ristretti, espresso macchiato, flat white espresso doppio, latte macchiato i pianka mleczna. W ekspresie przyrządzimy dwie filiżanki kawy jednocześnie, za pomocą jednego przycisku. Najwyższej jakości szwajcarski ekspres do kawy jest prosty w obsłudze i ma innowacyjny systemem parzenia kawy. Urządzenie posiada wbudowane programy konserwacyjne i wymienny dozownik mleka. Producent zadbał o najwyższy poziom higieny.

Jakie technologie wykorzystują ekspresy do kawy Jura?

Smak kawy zależy od wielu czynników i dlatego urządzenie wykorzystuje odpowiednią technologię. Wszystko zaczyna się od świeżych, zmielonych ziaren kawy, zaparzonych w niespełna minutę. Uwalnia się w maszynie najlepszy aromat najwyższej jakości kawy. Aby zapewnić aromat I doskonałość smaku, ziarna za każdym razem są świeżo mielone. Możemy ustawić stopień ich mielenia, w zależności od naszych upodobań smakowych. Im drobniej zmielona kawa  tym, intensywniejszy jej aromat. Kąty cięcia w stożku mielącym młynka AromaG3 zostały zoptymalizowane i możemy zwiększyć jego wydajność.

Przykładowe smaki.

Kawa z ekspresu Jura E8 Touch Platinum jest tak wyjątkowa, że trudno się jej oprzeć i to jest niezaprzeczalne. „Jura Lumar Łukasz Bednarczyk” ul. Legionów 71/73 w Łodzi posiada bogaty wybór urządzeń i samej kawy, więc możemy kosztować zupełnie nowych smaków. Oto kilka przykładów:

  • Kawa Jura San Antonio, Honduras Pure Origin – wyjątkowo subtelna nuta ciemnej czekolady i arbuza.
  • Kawa Jura Cafe Creme Blend-lekka, przyjemna i delikatna w smaku. Idealna z dodatkiem mleka lub pianki mlecznej.
  • Kawa Jura Malabar Monsooned, Indien Pure Orgin-monsunowanie – niepowtarzalny i  aksamitny smak z lekko wyczuwalną nutą pikanterii.
  • Kawa Jura Impressa Blend-silny smak i aromat- idealna baza pod cappuccino i latte macchiato.
Opracowanie:
Łódź, Legionów 71 lok. 73
tel. 512 344 818
Oceń artykuł (2)
3.0
Komentarze
Dodaj komentarz